Bartscher Melkkoeler + Kopjesverwarmer | Rvs/zwart | 12l (+1°c/+6°c) | 30 Kopjes (30°c/60°c) | 0.23kw (230v) | 305x485x537(h)mm
€1.049,00
€786,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Melkkoeler + Kopjesverwarmer | Rvs/zwart | 12l (+1°c/+6°c) | 30 Kopjes (30°c/60°c) | 0.23kw (230v) | 305x485x537(h)mm | 0.23kW
GRATIS VERZENDING
€1.049,00
U bespaart €262,25 (25%)
€786,75 excl. btw
€951,97 incl. btw
Of €317,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 190091 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Twee worden één: deze combinatie melkkoelkast en kopjeswarmer is de perfecte aanvulling op volautomatische koffiemachines. Met voorverwarmde kopjes en perfect gekoelde melk voor optimaal koffiegenot. De ruimte- en energiebesparing is absoluut geniaal - en toch kunnen er nog steeds 6 Tetra Paks® in de koelkast.
Let op, de productafbeeldingen met koffiemachine en met melkcontainer in de koeling dienen ter illustratie; bijpassende melkcontainer en koffiemachines zijn apart verkrijgbaar.
Bestel de Bartscher Melkkoeler + Kopjesverwarmer | RVS/Zwart | 12L (+1°C/+6°C) | 30 Kopjes (30°C/60°C) | 0.23kW (230V) | 305x485x537(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de productafbeeldingen met koffiemachine en met melkcontainer in de koeling dienen ter illustratie; bijpassende melkcontainer en koffiemachines zijn apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Matzwart, geborsteld |
| Bruto inhoud | 12 liter (melkkoelkast) |
| Capaciteit | 30 kopjes (kopjeswarmer) |
| Temperatuurbereik | +1°C / +6°C (melkkoeler), 30°C / 60°C (kopjeswarmer) |
| Verwarming | Statisch |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (18 g) |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Bediening | Touch |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Slot | Nee |
| IP-klasse | IPX3 |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,23 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 23,3 kg |
| Breedte | 305 mm |
| Diepte | 485 mm |
| Hoogte | 537 mm |
Bestel de Bartscher Melkkoeler + Kopjesverwarmer | RVS/Zwart | 12L (+1°C/+6°C) | 30 Kopjes (30°C/60°C) | 0.23kW (230V) | 305x485x537(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 190091 |
| EAN / Barcode | 4015613837086 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












