Combisteel Bar-/cocktailstation (gekoeld) | Pro Line | 280l | 3 Deuren | -2°c/+8°c | Geforceerd | Spoelbak + Ijs-/ingrediëntenbak + Flessenrek | 1700x700x1000(h)mm
€5.495,00
€4.121,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Bar-/cocktailstation (gekoeld) | Pro Line | 280l | 3 Deuren | -2°c/+8°c | Geforceerd | Spoelbak + Ijs-/ingrediëntenbak + Flessenrek | 1700x700x1000(h)mm | 1295x562x290(h)mm
GRATIS VERZENDING
€5.495,00
U bespaart €1.373,75 (25%)
€4.121,25 excl. btw
€4.986,71 incl. btw
Of €1.662,24 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7489.6005 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele gekoelde bar-/cocktailstation uit de PRO LINE Combisteel biedt een veelzijdige oplossing voor horecagelegenheden die zowel koeling als efficiëntie willen combineren. Het apparaat is ideaal voor bijvoorbeeld bars, clubs en restaurants voor het bereiden de heerlijkste cocktails, waarbij alle benodigde ingrediënten, dranken en hulpmiddelen binnen handbereik zijn.
Krachtige KoelingDe cocktailstation is uitgerust met krachtige geforceerde koeling, voor egale verdeling de koude lucht achter de deuren en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en nauwkeurige digitale bediening met duidelijk LED-display.
Dit maakt het mogelijk om ingrediënten en drankjes onder optimale omstandigheden te bewaren, waardoor de kwaliteit en versheid behouden blijven. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 43°C.
Optimale FunctionaliteitHet geïntegreerde cocktailbarstation biedt een praktische werkplek met opbergruimte voor garnituren en benodigdheden, waardoor het maken de lekkerste drankjes en cocktails soepel en georganiseerd verloopt.
Zo heeft het werkoppervlak een ingebouwde spoelbak met niet alleen een kraan, maar ook een speciale glazenspoelkraan. Daarnaast bevindt zich een flinke hoeveelheid ruimte die speciaal geschikt is voor bijvoorbeeld ijs- en ingrediëntenbakken, met aan de voorkant een speciaal flessenrek én oppervlak voor het plaatsen een professionele blender.
Duurzame ConstructieDe behuizing en het interieur zijn vervaardigd uit hoogwaardig RVS, wat niet alleen zorgt voor een lange levensduur, maar ook voor eenvoudig onderhoud en hygiëne.
Het robuuste ontwerp en de hoogwaardige materialen en techniek maken deze PRO LINE gekoelde bar-/cocktailstation CombiSteel een betrouwbare keuze voor intensief gebruik in diverse soorten horecagelegenheden!
Bestel de CombiSteel Bar-/Cocktailstation (Gekoeld) | PRO LINE | 280L | 3 Deuren | -2°C/+8°C | Geforceerd | Spoelbak + IJs-/Ingrediëntenbak + Flessenrek | 1700x700x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtige KoelingDe cocktailstation is uitgerust met krachtige geforceerde koeling, voor egale verdeling de koude lucht achter de deuren en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik -2°C/+8°C, automatische ontdooiing en nauwkeurige digitale bediening met duidelijk LED-display.
Dit maakt het mogelijk om ingrediënten en drankjes onder optimale omstandigheden te bewaren, waardoor de kwaliteit en versheid behouden blijven. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290 en is het geschikt voor gebruik in zéér warme omgevingen, tot wel 43°C.
Optimale FunctionaliteitHet geïntegreerde cocktailbarstation biedt een praktische werkplek met opbergruimte voor garnituren en benodigdheden, waardoor het maken de lekkerste drankjes en cocktails soepel en georganiseerd verloopt.
Zo heeft het werkoppervlak een ingebouwde spoelbak met niet alleen een kraan, maar ook een speciale glazenspoelkraan. Daarnaast bevindt zich een flinke hoeveelheid ruimte die speciaal geschikt is voor bijvoorbeeld ijs- en ingrediëntenbakken, met aan de voorkant een speciaal flessenrek én oppervlak voor het plaatsen een professionele blender.
Duurzame ConstructieDe behuizing en het interieur zijn vervaardigd uit hoogwaardig RVS, wat niet alleen zorgt voor een lange levensduur, maar ook voor eenvoudig onderhoud en hygiëne.
Het robuuste ontwerp en de hoogwaardige materialen en techniek maken deze PRO LINE gekoelde bar-/cocktailstation CombiSteel een betrouwbare keuze voor intensief gebruik in diverse soorten horecagelegenheden!
Specificaties
| Serie | CombiSteel PRO LINE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 280 liter |
| Binnenafmetingen | B 1295 x D 562 x H 290 mm |
| Deur(en) | 3 |
| Lade(n) | Nee |
| Zelfsluitend (deuren/laden) | Ja |
| Achteropstand | Ja |
| GN-ruimte boven | B 152 x D 355 mm + B 927 x D 112 mm + B 927 x D 218 mm |
| Snijblad | Ja |
| Spoelbak | Ja |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (90 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 50 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Nee |
| Materiaal | RVS |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 5,52 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 2015 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,32 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 125 kg |
| Breedte | 1700 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
Bestel de CombiSteel Bar-/Cocktailstation (Gekoeld) | PRO LINE | 280L | 3 Deuren | -2°C/+8°C | Geforceerd | Spoelbak + IJs-/Ingrediëntenbak + Flessenrek | 1700x700x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7489.6005 |
| EAN / Barcode | 6153304157100 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







