Combisteel Pannen-/pottenwasser | Mand 1260x800 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400v | Dubbelwandig | 1435x990x2058/2355(h)mm
€24.780,00
€18.585,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pannen-/pottenwasser | Mand 1260x800 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400v | Dubbelwandig | 1435x990x2058/2355(h)mm
GRATIS VERZENDING
€24.780,00
U bespaart €6.195,00 (25%)
€18.585,00 excl. btw
€22.487,85 incl. btw
Of €7.495,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7280.0080 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze extra grote capaciteit professionele pannen- en pottenwasser CombiSteel heeft een extra geïsoleerde dubbelwandige behuizing en deur, voor minimaal warmteverlies en lager energiegebruik, met stevige verticale schuifdeur.
Uitgebreide FunctiesVia de intuïtieve digitale bediening kan onder andere voor diverse wascycli worden gekozen 120, 180, 360 en maar liefst 540 sec. Verder beschikt de pottenwasser over diverse praktische functies, zoals zelfreiniging, koude spoeling, energiebesparende Green-Function en diverse instelbare parameters voor de wasprogramma's.
Optimaal WasresultaatMet een enorm mandformaat 1260 x 800 mm en maximale laadhoogte maar liefst 800 mm is de machine geschikt voor diverse soorten grote potten, pannen, dienbladen en andere grote keukenmaterialen, -gereedschappen en toebehoren. Daarnaast zorgen de meerdere RVS was- en spoelarmen, verdeeld geplaatst over de binnenruimte uit verschillende hoeken, voor ongekend grondige reiniging en is het apparaat uitgevoerd met PRS-systeem met atmosferische boilet én breaktank.
Hygiënisch & Zéér CompleetDe voorgevormde wastank, met inhoud 100 liter, en zelfreinigende verticale pomp zorgen voor optimale hygiëne en deze ruim uitgeruste uitvoering is daarnaast voorzien een interne afvoerpomp, zeeppomp én naglanspomp en wordt compleet geleverd met RVS dienbladenmand. Bovendien zijn diverse accessoires los verkrijgbaar, zoals verschillende soorten dienbladenmanden!
Bestel de CombiSteel Pannen-/Pottenwasser | Mand 1260x800 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400V | Dubbelwandig | 1435x990x2058/2355(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Uitgebreide FunctiesVia de intuïtieve digitale bediening kan onder andere voor diverse wascycli worden gekozen 120, 180, 360 en maar liefst 540 sec. Verder beschikt de pottenwasser over diverse praktische functies, zoals zelfreiniging, koude spoeling, energiebesparende Green-Function en diverse instelbare parameters voor de wasprogramma's.
Optimaal WasresultaatMet een enorm mandformaat 1260 x 800 mm en maximale laadhoogte maar liefst 800 mm is de machine geschikt voor diverse soorten grote potten, pannen, dienbladen en andere grote keukenmaterialen, -gereedschappen en toebehoren. Daarnaast zorgen de meerdere RVS was- en spoelarmen, verdeeld geplaatst over de binnenruimte uit verschillende hoeken, voor ongekend grondige reiniging en is het apparaat uitgevoerd met PRS-systeem met atmosferische boilet én breaktank.
Hygiënisch & Zéér CompleetDe voorgevormde wastank, met inhoud 100 liter, en zelfreinigende verticale pomp zorgen voor optimale hygiëne en deze ruim uitgeruste uitvoering is daarnaast voorzien een interne afvoerpomp, zeeppomp én naglanspomp en wordt compleet geleverd met RVS dienbladenmand. Bovendien zijn diverse accessoires los verkrijgbaar, zoals verschillende soorten dienbladenmanden!
Specificaties
| Type | CombiSteel PL 12580 PRSE |
|---|---|
| Mandformaat | 1260 x 800 mm |
| Laadhoogte | 800 mm |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Wascycli | 120, 180, 360, 540 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Ja |
| Tankfilter | Ja |
| Wastemperatuur | ≤ 55°C |
| Spoeltemperatuur | ≤ 82°C |
| Tankinhoud | 100 liter |
| Boilerinhoud | 17 liter |
| Boilervermogen | 9 kW |
| Zelfreiniging | Ja |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Dubbelwandig |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | Dienbladenmand |
| Aansluitwaarde | 15 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 373 kg |
| Breedte | 1435 mm |
| Diepte | 990 mm |
| Hoogte | 2058 / 2355 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Pannen-/Pottenwasser | Mand 1260x800 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400V | Dubbelwandig | 1435x990x2058/2355(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7280.0080 |
| EAN / Barcode | 6017430834840 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




