Diamond Platformweegschaal | Libra Line | Rvs/kunststof | Max. 150kg | 10g Nauwkeurig | Bedraad/draadloos (oplaadbaar) | Waterdicht | 400x620x860(h)mm
€617,00
€462,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Platformweegschaal | Libra Line | Rvs/kunststof | Max. 150kg | 10g Nauwkeurig | Bedraad/draadloos (oplaadbaar) | Waterdicht | 400x620x860(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€617,00
U bespaart €154,25 (25%)
€462,75 excl. btw
€559,93 incl. btw
Of €186,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BSC/150-10 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (21 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond LIBRA LINE biedt professionele elektronische keukenweegschalen en platformweegschalen, ontworpen voor intensief gebruik in professionele omgevingen. Met een maximale capaciteit 150 kg en een nauwkeurigheid 10 gram biedt deze uitvoering de precisie die nodig is voor toepassing in diverse professionele omgevingen. Het bedieningspaneel is waterdicht, zodat het wordt beschermd tegen vuil en onopzettelijk morsen, wat samen met het RVS weegplatform voor eenvoudig schoonmaken en optimale hygiëne zorgt.
Bedraad & DraadloosDe weegschalen zijn zowel op netstroom als draadloos te gebruiken, waarbij de interne oplaadbare accu een gebruiksduur maar liefst 90 uur biedt volle lading en de batterijniveau-indicator optimaal inzicht waarborgt.
Uitgebreide FunctionaliteitDe Diamond LIBRA LINE platformweegschalen hebben een duidelijk verlicht LED-display met extra grote cijfers (20 mm), wat het aflezen bijzonder makkelijk maakt, en RS-232 interface met diverse praktische functies voor o.a. wegen, vasthouden/optellen, percentages en nog veel meer.
En de weegschalen beschikken verder over de mogelijkheid tot externe kalibratie, een korte stabilisatietijd 2 - 3 seconden, akoestisch alarm voor weegcontrole, LED-indicatoren voor ingestelde onder-/bovengrens, programmeerbare automatische uitschakeling, een overbelastingsbeveiliging, verstelbare en een waterpasindicator voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de Diamond Platformweegschaal | LIBRA LINE | RVS/Kunststof | Max. 150kg | 10g Nauwkeurig | Bedraad/Draadloos (Oplaadbaar) | Waterdicht | 400x620x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bedraad & DraadloosDe weegschalen zijn zowel op netstroom als draadloos te gebruiken, waarbij de interne oplaadbare accu een gebruiksduur maar liefst 90 uur biedt volle lading en de batterijniveau-indicator optimaal inzicht waarborgt.
Uitgebreide FunctionaliteitDe Diamond LIBRA LINE platformweegschalen hebben een duidelijk verlicht LED-display met extra grote cijfers (20 mm), wat het aflezen bijzonder makkelijk maakt, en RS-232 interface met diverse praktische functies voor o.a. wegen, vasthouden/optellen, percentages en nog veel meer.
En de weegschalen beschikken verder over de mogelijkheid tot externe kalibratie, een korte stabilisatietijd 2 - 3 seconden, akoestisch alarm voor weegcontrole, LED-indicatoren voor ingestelde onder-/bovengrens, programmeerbare automatische uitschakeling, een overbelastingsbeveiliging, verstelbare en een waterpasindicator voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Serie | Diamond LIBRA LINE |
|---|---|
| Type | BSC/150-10 |
| Meetmethode | Platform |
| Weegoppervlak | 400 x 500 mm |
| Meetgewicht | ≤ 150 kg |
| Nauwkeurigheid | 10 g |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Soft-touch |
| Automatische tarra | Ja |
| Handmatige tarra | Ja |
| Programmering | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Materiaal | RVS AISI-304, kunststof (ABS) |
| Voeding | Interne accu (230V-adapter) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 18 kg |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 620 mm |
| Hoogte | 860 mm |
Bestel de Diamond Platformweegschaal | LIBRA LINE | RVS/Kunststof | Max. 150kg | 10g Nauwkeurig | Bedraad/Draadloos (Oplaadbaar) | Waterdicht | 400x620x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BSC/150-10 |
| EAN / Barcode | 5407011597843 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

