Hendi Platformweegschaal | Rvs/kunststof | Max. 200kg | 10g Nauwkeurig | Draadloos | 298x248x37(h)mm
€89,50
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Platformweegschaal | Rvs/kunststof | Max. 200kg | 10g Nauwkeurig | Draadloos | 298x248x37(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€89,50 excl. btw
€108,30 incl. btw
Of €36,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 580462 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze platformweegschaal HENDI is uitgevoerd met hoogwaardig kunststof behuizing en RVS weegoppervlak. Het externe display met snoer en het hoge weegvermogen 200 kg maken het apparaat perfect voor het wegen grote en zwaardere producten.
De weegschaal weegt met een nauwkeurigheid 10 - 50 g (0,01 - 0,1 lb) en geeft dit duidelijk weer op het energiezuinige LCD-display, waarbij kan worden gekozen tussen weergave in kilogram (kg) of pond (lb). Het apparaat kan eenvoudig worden bediend met de knoppen op het display, voor o.a. in-/uitschakelen en tarrafunctie.
Het display heeft bovendien een lang flexibel snoer en het platform heeft een handig vakje, waar het display eenvoudig in kan worden opgeborgen voor optimaal gebruiksgemak.
Het apparaat kan zowel de USB-C-poort op netstroom werken als op 2 AAA-batterijen, waarbij zowel de batterijen als de USB-kabel zijn inbegrepen (let op, voedingsadapter niet inbegrepen).
Bestel de HENDI Platformweegschaal | RVS/Kunststof | Max. 200kg | 10g Nauwkeurig | Draadloos | 298x248x37(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De weegschaal weegt met een nauwkeurigheid 10 - 50 g (0,01 - 0,1 lb) en geeft dit duidelijk weer op het energiezuinige LCD-display, waarbij kan worden gekozen tussen weergave in kilogram (kg) of pond (lb). Het apparaat kan eenvoudig worden bediend met de knoppen op het display, voor o.a. in-/uitschakelen en tarrafunctie.
Het display heeft bovendien een lang flexibel snoer en het platform heeft een handig vakje, waar het display eenvoudig in kan worden opgeborgen voor optimaal gebruiksgemak.
Het apparaat kan zowel de USB-C-poort op netstroom werken als op 2 AAA-batterijen, waarbij zowel de batterijen als de USB-kabel zijn inbegrepen (let op, voedingsadapter niet inbegrepen).
Specificaties
| Uitvoering | Platformweegschaal |
|---|---|
| Meetgewicht | 200 g - 200 kg |
| Nauwkeurigheid | 10 - 50 g (0,02 - 0,1 lb) |
| Meeteenheden | Kilogram (kg), pond (lb) |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Drukknoppen |
| Materiaal | RVS (weegoppervlak) / kunststof (behuizing) |
| Voeding | 2x AAA-batterij / USB-C |
| Gewicht | 1,58 kg |
| Breedte | 298 mm |
| Diepte | 248 mm |
| Hoogte | 37 mm |
Bestel de HENDI Platformweegschaal | RVS/Kunststof | Max. 200kg | 10g Nauwkeurig | Draadloos | 298x248x37(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 580462 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


