Diamond Platformweegschaal | Libra Line | Rvs/kunststof | Max. 150kg | 50g Nauwkeurig | Draadloos | Waterdicht | 500x500x50(h)mm
€540,00
€405,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Platformweegschaal | Libra Line | Rvs/kunststof | Max. 150kg | 50g Nauwkeurig | Draadloos | Waterdicht | 500x500x50(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€540,00
U bespaart €135,00 (25%)
€405,00 excl. btw
€490,05 incl. btw
Of €163,35 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | BSC5/150-5 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (19 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond LIBRA LINE biedt professionele elektronische keukenweegschalen en platformweegschalen, ontworpen voor intensief gebruik in professionele omgevingen. Met een maximale capaciteit 150 kg en een nauwkeurigheid 50 gram biedt deze uitvoering de precisie die nodig is voor toepassing in diverse professionele omgevingen. Het bedieningspaneel is waterdicht, zodat het wordt beschermd tegen vuil en onopzettelijk morsen, wat samen met het RVS weegplatform voor eenvoudig schoonmaken en optimale hygiëne zorgt.
Flexibel GebruikDe weegschalen werkt op 6 AA-batterijen, waardoor deze eenvoudig overal mee naar toe te nemen is en zeer flexibel kan worden ingezet. De lange kabel het weegplatform naar het bedieningspaneel, welke is voorzien muurbevestiging, draagt bovendien nog extra aan de flexibiliteit.
Uitgebreide FunctionaliteitDe Diamond LIBRA LINE platformweegschalen hebben een duidelijk verlicht LED-display met extra grote cijfers (22 mm), wat het aflezen bijzonder makkelijk maakt, en RS-232 interface met diverse praktische functies voor o.a. wegen, vasthouden/optellen, eenheidselectie (lb, lb:oz, oz, kg) en nog veel meer.
En de weegschalen beschikken verder over de mogelijkheid tot externe kalibratie, een korte stabilisatietijd, digitale filtering voor trillingen en verstoringen, automatische uitschakeling en een overbelastingsbeveiliging voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de Diamond Platformweegschaal | LIBRA LINE | RVS/Kunststof | Max. 150kg | 50g Nauwkeurig | Draadloos | Waterdicht | 500x500x50(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Flexibel GebruikDe weegschalen werkt op 6 AA-batterijen, waardoor deze eenvoudig overal mee naar toe te nemen is en zeer flexibel kan worden ingezet. De lange kabel het weegplatform naar het bedieningspaneel, welke is voorzien muurbevestiging, draagt bovendien nog extra aan de flexibiliteit.
Uitgebreide FunctionaliteitDe Diamond LIBRA LINE platformweegschalen hebben een duidelijk verlicht LED-display met extra grote cijfers (22 mm), wat het aflezen bijzonder makkelijk maakt, en RS-232 interface met diverse praktische functies voor o.a. wegen, vasthouden/optellen, eenheidselectie (lb, lb:oz, oz, kg) en nog veel meer.
En de weegschalen beschikken verder over de mogelijkheid tot externe kalibratie, een korte stabilisatietijd, digitale filtering voor trillingen en verstoringen, automatische uitschakeling en een overbelastingsbeveiliging voor optimaal veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Serie | Diamond LIBRA LINE |
|---|---|
| Type | BSC5/150-5 |
| Meetmethode | Platform |
| Weegoppervlak | 500 x 500 mm |
| Meetgewicht | ≤ 150 kg |
| Nauwkeurigheid | 50 g |
| Meeteenheden | Kilogram (kg), pond (lb), pond/ons (lb:oz), ons (oz) |
| Weergave | Digitaal |
| Bediening | Soft-touch |
| Automatische tarra | Ja |
| Handmatige tarra | Ja |
| Programmering | Ja |
| Automatische uitschakeling | Ja |
| Materiaal | RVS AISI-304, kunststof (ABS) |
| Voeding | 6x AA-batterij |
| Gewicht | 11 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 78 mm |
Bestel de Diamond Platformweegschaal | LIBRA LINE | RVS/Kunststof | Max. 150kg | 50g Nauwkeurig | Draadloos | Waterdicht | 500x500x50(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | BSC5/150-5 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

