Combisteel Pannen-/pottenwasser | Mand 660x815 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400v | Dubbelwandig | 835x1020x1905(h)mm
€16.200,00
€12.150,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pannen-/pottenwasser | Mand 660x815 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400v | Dubbelwandig | 835x1020x1905(h)mm
GRATIS VERZENDING
€16.200,00
U bespaart €4.050,00 (25%)
€12.150,00 excl. btw
€14.701,50 incl. btw
Of €4.900,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7280.0075 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele pannen- en pottenwasser CombiSteel heeft een extra geïsoleerde dubbelwandige behuizing en deur, voor minimaal warmteverlies en lager energiegebruik, met stevige verticale schuifdeur.
Uitgebreide FunctiesVia de intuïtieve digitale bediening kan onder andere voor diverse wascycli worden gekozen 120, 180, 360 en maar liefst 540 sec. Verder beschikt de pottenwasser over diverse praktische functies, zoals zelfreiniging, koude spoeling, energiebesparende Green-Function en diverse instelbare parameters voor de wasprogramma's.
Optimaal WasresultaatMet een mandformaat 660 x 815 mm en maximale laadhoogte maar liefst 650 mm is de machine geschikt voor diverse soorten potten, pannen, dienbladen en andere grote keukenmaterialen, -gereedschappen en toebehoren. Daarnaast zorgen de RVS was- en spoelarmen voor grondige reiniging en is het apparaat uitgevoerd met PRS-systeem met atmosferische boilet én breaktank.
Hygiënisch & Zéér CompleetDe voorgevormde wastank, met inhoud 65 liter, en zelfreinigende verticale pomp zorgen voor optimale hygiëne en deze ruim uitgeruste uitvoering is daarnaast voorzien een interne afvoerpomp, zeeppomp én naglanspomp en wordt compleet geleverd met RVS dienbladenmand. Bovendien zijn diverse accessoires los verkrijgbaar, zoals verschillende soorten dienbladenmanden!
Bestel de CombiSteel Pannen-/Pottenwasser | Mand 660x815 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400V | Dubbelwandig | 835x1020x1905(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Uitgebreide FunctiesVia de intuïtieve digitale bediening kan onder andere voor diverse wascycli worden gekozen 120, 180, 360 en maar liefst 540 sec. Verder beschikt de pottenwasser over diverse praktische functies, zoals zelfreiniging, koude spoeling, energiebesparende Green-Function en diverse instelbare parameters voor de wasprogramma's.
Optimaal WasresultaatMet een mandformaat 660 x 815 mm en maximale laadhoogte maar liefst 650 mm is de machine geschikt voor diverse soorten potten, pannen, dienbladen en andere grote keukenmaterialen, -gereedschappen en toebehoren. Daarnaast zorgen de RVS was- en spoelarmen voor grondige reiniging en is het apparaat uitgevoerd met PRS-systeem met atmosferische boilet én breaktank.
Hygiënisch & Zéér CompleetDe voorgevormde wastank, met inhoud 65 liter, en zelfreinigende verticale pomp zorgen voor optimale hygiëne en deze ruim uitgeruste uitvoering is daarnaast voorzien een interne afvoerpomp, zeeppomp én naglanspomp en wordt compleet geleverd met RVS dienbladenmand. Bovendien zijn diverse accessoires los verkrijgbaar, zoals verschillende soorten dienbladenmanden!
Specificaties
| Type | CombiSteel PL 6565 PRSE |
|---|---|
| Mandformaat | 660 x 815 mm |
| Laadhoogte | 650 mm |
| Afvoerpomp | Ja |
| Zeeppomp | Ja |
| Naglanspomp | Ja |
| Bediening | Digitaal |
| Wascycli | 120, 180, 360, 540 sec. |
| Ontharder | Nee |
| Breaktank | Ja |
| Tankfilter | Ja |
| Wastemperatuur | ≤ 55°C |
| Spoeltemperatuur | ≤ 82°C |
| Tankinhoud | 65 liter |
| Boilerinhoud | 11 liter |
| Boilervermogen | 9 kW |
| Zelfreiniging | Ja |
| Isolatie (deur) | Dubbelwandig |
| Isolatie (behuizing) | Dubbelwandig |
| Behuizing | RVS |
| Bijgesloten | Dienbladenmand |
| Aansluitwaarde | 8,3 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 226 kg |
| Breedte | 835 mm |
| Diepte | 1020 mm |
| Hoogte | 1905 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Pannen-/Pottenwasser | Mand 660x815 | Afvoerpomp | Zeeppomp | Naglanspomp | Breaktank | 400V | Dubbelwandig | 835x1020x1905(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7280.0075 |
| EAN / Barcode | 6017438380349 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



