Liebherr Melkkoeler | Premium | 44l | Rvs | +2°c/+12°c | Geforceerd | 425x450x612(h)mm
€1.375,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Liebherr Melkkoeler | Premium | 44l | Rvs | +2°c/+12°c | Geforceerd | 425x450x612(h)mm | 338x270x516(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.375,00 excl. btw
€1.663,75 incl. btw
Of €554,58 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Liebherr |
| Artikelnummer: | FKv-503/H48-T |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze PREMIUM melkkoeler Liebherr is ideaal voor gebruik in combinatie met een volautomatisch koffiezetapparaat, door de speciale openingen voor melkleidingen in beide zijkanten.
Luxe OntwerpDe koeling is uitgevoerd in geborstelde RVS behuizing, voor een luxe en moderne uitstraling en deur met groot glasoppervlak. Samen met de apart geschakelde én dimbare LED-binnenverlichting zorgt dit voor optimale zichtbaarheid de inhoud.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling met PowerCooling-ventilator, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+12°C, automatische ontdooiing en praktische draaiknopbediening.
Zuinig & VerantwoordDe melkkoeler is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen, tot wel 35°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling wordt stekkerklaar geleverd met 2 verstelbare roosters, voor flexibele inrichting de binnenruimte, en stelvoeten voor stabielere plaatsing.
Daarnaast is de deur standaard voorzien een slot en kan het deurrubber eenvoudig worden verwijderd/vervangen voor makkelijker schoonmaken en onderhouden.
Bestel de Liebherr Melkkoeler | PREMIUM | 44L | RVS | +2°C/+12°C | Geforceerd | 425x450x612(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Luxe OntwerpDe koeling is uitgevoerd in geborstelde RVS behuizing, voor een luxe en moderne uitstraling en deur met groot glasoppervlak. Samen met de apart geschakelde én dimbare LED-binnenverlichting zorgt dit voor optimale zichtbaarheid de inhoud.
Krachtige KoelingHet apparaat heeft krachtige geforceerde koeling met PowerCooling-ventilator, voor gelijkmatige verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met een temperatuurbereik +2°C/+12°C, automatische ontdooiing en praktische draaiknopbediening.
Zuinig & VerantwoordDe melkkoeler is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Bovendien is het apparaat ook geschikt voor gebruik in warme omgevingen, tot wel 35°C.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling wordt stekkerklaar geleverd met 2 verstelbare roosters, voor flexibele inrichting de binnenruimte, en stelvoeten voor stabielere plaatsing.
Daarnaast is de deur standaard voorzien een slot en kan het deurrubber eenvoudig worden verwijderd/vervangen voor makkelijker schoonmaken en onderhouden.
Specificaties
| Serie | Liebherr PREMIUM |
|---|---|
| Type | FKv 503/H48 |
| Bruto inhoud | 44 liter |
| Binnenafmetingen | B 338 x D 270 x H 516 mm |
| Materiaal | RVS (behuizing), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern), grijs (intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +12°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | CC2 |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 35°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 43,5 mm |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | Glasdeur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Geluidsniveau | < 39 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,78 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 284 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 32,8 |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 30 kg |
| Breedte | 425 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 612 mm |
Bestel de Liebherr Melkkoeler | PREMIUM | 44L | RVS | +2°C/+12°C | Geforceerd | 425x450x612(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Liebherr |
|---|---|
| Artikelnummer | FKv-503/H48-T |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


