Caterchef Magnetron | 34l | 1000w | Keramische Bodem | 230v | 555x485x345(h)mm
€530,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Caterchef Magnetron | 34l | 1000w | Keramische Bodem | 230v | 555x485x345(h)mm | 555x485x345(h)mm | RVS | 34L
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€530,00 excl. btw
€641,30 incl. btw
Of €213,77 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | CaterChef |
| Artikelnummer: | 688212 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Roestvrijstaal, met tiptoets bediening, 10 in te stellen kookprogramma's, vermogens keuze toetsen en ontdooistand, keramische bodem.
Bediening: Digitaal
Programmeerbaar: Ja
Hoogte / Inhoud: 23,00 cm
Breedte / Inhoud: 37,00 cm
Diepte / Inhoud: 38,50 cm
Scharnierkant: Links
Met draaiplateau: Nee
Met keramische bodem: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50 Hz
Vermogen elektrisch (totaal): 1500W
Vermogen magnetron: 1000W
Inhoud: 34 liter
Gewicht netto: 17,5 kg
Materiaal: RVS
Afmeting: 555x485x345(h)mm
Bestel de CaterChef Magnetron | 34L | 1000W | Keramische Bodem | 230V | 555x485x345(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Bediening: Digitaal
Programmeerbaar: Ja
Hoogte / Inhoud: 23,00 cm
Breedte / Inhoud: 37,00 cm
Diepte / Inhoud: 38,50 cm
Scharnierkant: Links
Met draaiplateau: Nee
Met keramische bodem: Ja
Aansluiting voeding: 1x 230V
Frequentie: 50 Hz
Vermogen elektrisch (totaal): 1500W
Vermogen magnetron: 1000W
Inhoud: 34 liter
Gewicht netto: 17,5 kg
Materiaal: RVS
Afmeting: 555x485x345(h)mm
Specificaties
| Breedte | 555mm |
|---|---|
| Diepte | 485mm |
| Hoogte | 345mm |
| Voltage | 230V |
| kW | 1 |
| Gewicht | 17.5kg |
Bestel de CaterChef Magnetron | 34L | 1000W | Keramische Bodem | 230V | 555x485x345(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | CaterChef |
|---|---|
| Artikelnummer | 688212 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
