Olympia Krijtstoepbord | Hout | Zwart | 500x850mm
€88,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Olympia Krijtstoepbord | Hout | Zwart | 500x850mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€88,99 excl. btw
€107,68 incl. btw
Of €35,89 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Olympia |
| Artikelnummer: | CU992 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Olympia krijtstoepborden, met klassiek A-frame ontwerp, zijn perfect voor effectieve, kostenefficiënte marketing, voor het weergeven menu's, speciale aanbiedingen of evenementen. Het dubbelzijdige ontwerp het bord geeft de mogelijkheid om berichten af te wisselen zonder menu's, speciale aanbiedingen of evenementdetails te herschrijven. Bovendien is het Olympia krijtstoepbord ook weerbestendig, dus zowel binnen als buiten te gebruiken!
Bestel de Olympia Krijtstoepbord | Hout | Zwart | 500x850mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | Hout (grenen), MDF |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Constructie | Inklapbaar |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 3,36 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de Olympia Krijtstoepbord | Hout | Zwart | 500x850mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Olympia |
|---|---|
| Artikelnummer | CU992 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


