Emga Krijtstoepbord | Hout | Bruin | 800x380x1280(h)mm
€189,00
€160,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Krijtstoepbord | Hout | Bruin | 800x380x1280(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€189,00
U bespaart €28,35 (15%)
€160,65 excl. btw
€194,39 incl. btw
Of €64,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 630130 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met dit krijtstoepbord EMGA presenteer je jouw menu, acties of evenementen duidelijk en zichtbaar. Het bord is dubbelzijdig beschrijfbaar, waardoor je boodschap vanuit beide richtingen leesbaar is. Geschikt voor gebruik met krijt of krijtstiften en ideaal voor plaatsing entrees of op het terras.
Je gebruikt dit stoepbord dankzij de stevige constructie massieve houten boomstammen. Het bord is afgewerkt met een rustiek touw en biedt een ruime schrijfruimte voor dagelijks gebruik. De solide uitvoering zorgt voor stabiliteit en een duurzame inzet in horecaomgevingen.
Bestel de EMGA Krijtstoepbord | Hout | Bruin | 800x380x1280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Je gebruikt dit stoepbord dankzij de stevige constructie massieve houten boomstammen. Het bord is afgewerkt met een rustiek touw en biedt een ruime schrijfruimte voor dagelijks gebruik. De solide uitvoering zorgt voor stabiliteit en een duurzame inzet in horecaomgevingen.
Specificaties
| Materiaal | Hout, HDF (High-Density Fibreboard) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Bruin |
| Gewicht | 17,8 kg |
| Breedte | 800 mm |
| Diepte | 380 mm |
| Hoogte | 1280 mm |
Bestel de EMGA Krijtstoepbord | Hout | Bruin | 800x380x1280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 630130 |
| EAN / Barcode | 08712591075306 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



