Hendi Krijtstoepbord | Hout/staal | Groen | 700x500x1100(h)mm
€124,50
€105,83
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Krijtstoepbord | Hout/staal | Groen | 700x500x1100(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€124,50
U bespaart €18,68 (15%)
€105,83 excl. btw
€128,05 incl. btw
Of €42,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 664100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Het HENDI krijtstoepbord is uitgevoerd in zwart met een groene stalen lijst en een kern MDF (Medium-Density Fibreboard – een samengeperst plaatmateriaal houtvezels en kunsthars). Dit zorgt voor een stabiele en duurzame constructie die bestand is tegen dagelijks gebruik in de horeca. Het bord is ideaal om menu’s, aanbiedingen of acties duidelijk zichtbaar te presenteren en kan eenvoudig beschreven worden met krijt of krijtstiften. Dankzij het praktische ontwerp en de robuuste materialen is het bord herbruikbaar en gemakkelijk schoon te maken.
Bestel de HENDI Krijtstoepbord | Hout/Staal | Groen | 700x500x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Materiaal | MDF, staal |
|---|---|
| Gewicht | 8,98 kg |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 1100 mm |
Bestel de HENDI Krijtstoepbord | Hout/Staal | Groen | 700x500x1100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 664100 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


