Emga Krijtstoepbord | Hout/kunstof | Bruin | 590x700x1180(h)mm
€89,00
€75,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Krijtstoepbord | Hout/kunstof | Bruin | 590x700x1180(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€89,00
U bespaart €13,35 (15%)
€75,65 excl. btw
€91,54 incl. btw
Of €30,51 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 630140 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met dit krijtstoepbord EMGA presenteer je jouw menu, acties en aankondigingen overzichtelijk. Het bord biedt een royale schrijfruimte en is geschikt voor gebruik met krijt of krijtstiften. Dankzij het dubbelzijdige ontwerp is je boodschap vanuit beide richtingen goed zichtbaar.
Je gebruikt dit stoepbord dankzij het massief houten frame en de brede houten poten die zorgen voor extra stabiliteit. De robuuste constructie maakt het bord geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Ideaal voor dagelijks gebruik in de horeca.
Bestel de EMGA Krijtstoepbord | Hout/Kunstof | Bruin | 590x700x1180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Je gebruikt dit stoepbord dankzij het massief houten frame en de brede houten poten die zorgen voor extra stabiliteit. De robuuste constructie maakt het bord geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Ideaal voor dagelijks gebruik in de horeca.
Specificaties
| Materiaal | Hout, Kunststof (ABS) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Bruin |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Breedte | 590 mm |
| Diepte | 700 mm |
| Hoogte | 1180 mm |
Bestel de EMGA Krijtstoepbord | Hout/Kunstof | Bruin | 590x700x1180(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 630140 |
| EAN / Barcode | 08712591075405 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



