Emga Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5l | Draaibaar | 260x260x460(h)mm
€69,00
€58,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5l | Draaibaar | 260x260x460(h)mm
OP VOORRAAD
€69,00
U bespaart €10,35 (15%)
€58,65 excl. btw
€70,97 incl. btw
Of €23,66 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 145175 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze ontbijtgranendispenser EMGA presenteer je muesli, cornflakes en noten op een hygiënische en overzichtelijke manier. De dispenser is voorzien 3 transparante vultrechters, zodat je de inhoud en voorraad per reservoir eenvoudig controleert. Ideaal voor buffetten en andere horecatoepassingen waar snelheid en structuur belangrijk zijn.
De dispenser is uitgerust met een draaibare standaard, waardoor je eenvoudig toegang hebt tot alle 3 de vultrechters. Dit verhoogt het gebruiksgemak tijdens piekmomenten. Dankzij het praktische doseersysteem neem je per vultrechter gecontroleerd de gewenste hoeveelheid, wat verspilling beperkt en geschikt is voor intensief dagelijks gebruik in de horeca.
Bestel de EMGA Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5L | Draaibaar | 260x260x460(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De dispenser is uitgerust met een draaibare standaard, waardoor je eenvoudig toegang hebt tot alle 3 de vultrechters. Dit verhoogt het gebruiksgemak tijdens piekmomenten. Dankzij het praktische doseersysteem neem je per vultrechter gecontroleerd de gewenste hoeveelheid, wat verspilling beperkt en geschikt is voor intensief dagelijks gebruik in de horeca.
Specificaties
| Inhoud | 3x 1,5 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (polycarbonaat) |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Hoogte | 460 mm |
Bestel de EMGA Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5L | Draaibaar | 260x260x460(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 145175 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

