Diamond Toaster | Automatisch | 300/450 Sneden/u | 2.65kw | 500x680x460(h)mm
€1.434,00
€1.075,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Toaster | Automatisch | 300/450 Sneden/u | 2.65kw | 500x680x460(h)mm | 230kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.434,00
U bespaart €358,50 (25%)
€1.075,50 excl. btw
€1.301,36 incl. btw
Of €433,79 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | TA/540 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (4 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Toaster | Automatisch | 300/450 Sneden/u | 2.65kw | 500x680x460(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Doorlooptoaster. Voorzien van een vermogen van 2.65 kW, 230V aansluiting. Het gewicht bedraagt 20,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Productie 300 à 540 toasten/uur, zonder voorverwarming.- 2 warmte elementen, elk met 4 quartz buizen.- Selectie warmte elementen, snelheid transportband.- Uitgang vooraan: kruimelbrood, brioche, stokbrood,...- Uitgang achteraan: stokbrood, broodsneden, (D. 300 mm), wafels, boterham, belegde broodjes, fijn gebak, kleine pizza’s, quiches en eveneens voor "bagels".- Opening afm. 264xh89 mm.- Motor met automatische smering.Afmeting 500x680x460(h)mm
kW 2,65
Gewicht 20 kg
Elektrische aansluiting 230V
Frequentie 50Hz
Inhoud m3 0,13
Specificaties
| Breedte | 500mm |
|---|---|
| Diepte | 680mm |
| Hoogte | 460mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 2.65 |
| Gewicht | 20Kg |
| Volume | 0.13 |
Bestel de Diamond Toaster | Automatisch | 300/450 Sneden/u | 2.65kW | 500x680x460(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | TA/540 |
| EAN / Barcode | 5407011594552 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

