Bartscher Doorlooptoaster | Zwart | Dubbel | ≤150/u | 2.24kw (230v) | 370x420x390(h)mm
€585,00
€438,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Doorlooptoaster | Zwart | Dubbel | ≤150/u | 2.24kw (230v) | 370x420x390(h)mm | 2.24kW
GRATIS VERZENDING
€585,00
U bespaart €146,25 (25%)
€438,75 excl. btw
€530,89 incl. btw
Of €176,96 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 100262 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher DLT150-1S doorlooptoaster in matzwart design combineert een moderne uitstraling met hoge prestaties. De RVS behuizing met matzwarte coating geeft het apparaat een professionele look, terwijl de dubbele uitvoering ruimte biedt voor twee sneden naast elkaar. Met een productiecapaciteit circa 150 sneden per uur en een opwarmtijd ongeveer 15 tot 20 minuten is deze toaster geschikt voor intensief gebruik in de horeca.
De bandsnelheid en daarmee de bruiningsgraad zijn traploos regelbaar, zodat het roosterproces nauwkeurig kan worden afgestemd op het product. Er kan worden gekozen tussen boven- en onderwarmte of uitsluitend bovenwarmte, wat flexibiliteit biedt het bereiden onder meer toast, broodjes en sandwich toast. Daarnaast is de uitvoer naar wens de voor- of achterzijde instelbaar, waardoor het apparaat eenvoudig kan worden geïntegreerd in verschillende werkopstellingen.
De Bartscher doorlooptoaster is voorzien verstelbare poten voor een stabiele plaatsing en biedt een efficiënte en veelzijdige oplossing voor een constante en gelijkmatige roosterkwaliteit.
Bestel de Bartscher Doorlooptoaster | Zwart | Dubbel | ≤150/u | 2.24kW (230V) | 370x420x390(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De bandsnelheid en daarmee de bruiningsgraad zijn traploos regelbaar, zodat het roosterproces nauwkeurig kan worden afgestemd op het product. Er kan worden gekozen tussen boven- en onderwarmte of uitsluitend bovenwarmte, wat flexibiliteit biedt het bereiden onder meer toast, broodjes en sandwich toast. Daarnaast is de uitvoer naar wens de voor- of achterzijde instelbaar, waardoor het apparaat eenvoudig kan worden geïntegreerd in verschillende werkopstellingen.
De Bartscher doorlooptoaster is voorzien verstelbare poten voor een stabiele plaatsing en biedt een efficiënte en veelzijdige oplossing voor een constante en gelijkmatige roosterkwaliteit.
Specificaties
| Type | Bartscher DLT150-1 S |
|---|---|
| Uitvoering | Dubbel |
| Verhitting | Enkel-/dubbelzijdig |
| Productiecapaciteit | ≤ 150/uur |
| Doorvoer | B 265 x H 85 mm |
| Instelbare snelheid | Ja |
| Opvangbak | Voor + achter |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Matzwart |
| Vermogen | 2,24 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 15,8 kg |
| Breedte | 370 mm |
| Diepte | 420 mm |
| Hoogte | 390 mm |
Bestel de Bartscher Doorlooptoaster | Zwart | Dubbel | ≤150/u | 2.24kW (230V) | 370x420x390(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 100262 |
| EAN / Barcode | 4015613867649 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen









