Combisteel Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch | 2.1kw (230v) | Timer | 440x280x275(h)mm
€215,00
€161,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch | 2.1kw (230v) | Timer | 440x280x275(h)mm | 2.1kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€215,00
U bespaart €53,75 (25%)
€161,25 excl. btw
€195,11 incl. btw
Of €65,04 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7518.0160 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze veelzijdige CombiSteel salamander toaster is de ideale aanvulling voor elke professionele keuken, buffet of een evenement. De toaster biedt de perfecte oplossing voor het snel en gelijkmatig roosteren een breed scala aan gerechten. Met zijn compacte ontwerp is het apparaat eenvoudig in elke inrichting te integreren, terwijl de verhitting toch krachtig genoeg is om aan professionele eisen te voldoen.
De elektrische verhitting is eenvoudig in te stellen, waarbij de verhittingselementen onder en boven los elkaar of gecombineerd kunnen worden gebruikt. Daarnaast heeft de toaster een praktische timer met geluidssignaal, voor optimale controle. Daarnaast heeft de salamander toaster een handige opvangbak, waar bijvoorbeeld kruimels, vet en vocht in worden opgevangen. Voor passieve bevochtiging kan deze bak ook met een laagje water worden gevuld, wat vervolgens tijdens het gebruik verdampt voor enige bevochtiging.
De behuizing is uitgevoerd in robuust geborsteld RVS met grote gladde oppervlakken, wat samen met de uitneembare opvangbak en de verwijderbare interne roosters voor makkelijker schoonmaken zorgt!
Bestel de CombiSteel Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch | 2.1kW (230V) | Timer | 440x280x275(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De elektrische verhitting is eenvoudig in te stellen, waarbij de verhittingselementen onder en boven los elkaar of gecombineerd kunnen worden gebruikt. Daarnaast heeft de toaster een praktische timer met geluidssignaal, voor optimale controle. Daarnaast heeft de salamander toaster een handige opvangbak, waar bijvoorbeeld kruimels, vet en vocht in worden opgevangen. Voor passieve bevochtiging kan deze bak ook met een laagje water worden gevuld, wat vervolgens tijdens het gebruik verdampt voor enige bevochtiging.
De behuizing is uitgevoerd in robuust geborsteld RVS met grote gladde oppervlakken, wat samen met de uitneembare opvangbak en de verwijderbare interne roosters voor makkelijker schoonmaken zorgt!
Specificaties
| Verhitting | Elektrisch |
|---|---|
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Ja |
| Vetopvang-/lekbak | Ja |
| Materiaal | RVS AISI-201 |
| Vermogen | 2,1 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 7,3 kg |
| Breedte | 440 mm |
| Diepte | 280 mm |
| Hoogte | 275 mm |
Bestel de CombiSteel Salamander Toaster | 1 Niveau | Elektrisch | 2.1kW (230V) | Timer | 440x280x275(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7518.0160 |
| EAN / Barcode | 6153304412445 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




