Combisteel Doorlooptoaster | Enkel (verticaal) | Snelheid 360-720/u | 50°c/300°c | 2kw (230v) | 460x350x610(h)mm
€1.299,00
€974,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Doorlooptoaster | Enkel (verticaal) | Snelheid 360-720/u | 50°c/300°c | 2kw (230v) | 460x350x610(h)mm | 2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.299,00
U bespaart €324,75 (25%)
€974,25 excl. btw
€1.178,84 incl. btw
Of €392,95 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7544.0005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele doorlooptoaster CombiSteel is niet alleen handig voor een snelle productie toast, maar is vooral ook perfect voor het snel en efficiënt toasten hamburgerbroodjes. Door hamburgerbroodjes met dit apparaat te bereiden, zorg je voor een perfect gebruinde en knapperige basis voor de heerlijkste hamburgers!
Efficiënt ToastenHet apparaat heeft hoogwaardige EGO-thermostaat met temperatuurbereik 50°C/300°C, dat eenvoudig thermostatisch kan worden ingesteld met de stevige draaiknop aan de voorkant. Het toasten werkt door middel een automatische transportband met instelbare snelheid en capaciteit voor een enkele rij toast of broodjes, waarbij ook de brood-/toastdikte nauwkeurig instelbaar is.
De verhitting 2 kanten tegelijk zorgt daarbij voor optimale resultaten en een hoge capaciteit tot 720 toasts of 320 hamburgerbroodjes per uur. En de aparte aan-/uitschakelaar en het controlelampje daarboven zorgen bovendien voor extra gebruiksveiligheid.
Hoogwaardige ConstructieDe doorlooptoaster is uitgevoerd in robuuste RVS behuizing met geborstelde afwerking. De opstaande randen rond de invoer en de opvang het uitvoerpunt zorgen daarnaast samen met de geïntegreerde handgrepen aan de zijkanten, met geïsoleerde kunststof afwerking, voor extra comfortabel gebruik.
Bestel de CombiSteel Doorlooptoaster | Enkel (Verticaal) | Snelheid 360-720/u | 50°C/300°C | 2kW (230V) | 460x350x610(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Efficiënt ToastenHet apparaat heeft hoogwaardige EGO-thermostaat met temperatuurbereik 50°C/300°C, dat eenvoudig thermostatisch kan worden ingesteld met de stevige draaiknop aan de voorkant. Het toasten werkt door middel een automatische transportband met instelbare snelheid en capaciteit voor een enkele rij toast of broodjes, waarbij ook de brood-/toastdikte nauwkeurig instelbaar is.
De verhitting 2 kanten tegelijk zorgt daarbij voor optimale resultaten en een hoge capaciteit tot 720 toasts of 320 hamburgerbroodjes per uur. En de aparte aan-/uitschakelaar en het controlelampje daarboven zorgen bovendien voor extra gebruiksveiligheid.
Hoogwaardige ConstructieDe doorlooptoaster is uitgevoerd in robuuste RVS behuizing met geborstelde afwerking. De opstaande randen rond de invoer en de opvang het uitvoerpunt zorgen daarnaast samen met de geïntegreerde handgrepen aan de zijkanten, met geïsoleerde kunststof afwerking, voor extra comfortabel gebruik.
Specificaties
| Uitvoering | Enkel |
|---|---|
| Verhitting | Dubbelzijdig |
| Temperatuurbereik | 50°C / 300°C |
| Productiecapaciteit | 720/uur (toast), 360/uur (hamburgerbroodjes) |
| Transportband | Ja |
| Instelbare dikte | Ja |
| Instelbare snelheid | Ja |
| Opvangbak | Ja |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS AISI-201 |
| Vermogen | 2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 23 kg |
| Breedte | 460 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoogte | 610 mm |
Bestel de CombiSteel Doorlooptoaster | Enkel (Verticaal) | Snelheid 360-720/u | 50°C/300°C | 2kW (230V) | 460x350x610(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7544.0005 |
| EAN / Barcode | 6153305279276 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







