Combisteel Pastakoker | Elektrisch | 8L | 30°c/110°c | 3.15kw (230v) | Aftapkraan | 266x470x269/364(h)mm
€370,00
€277,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pastakoker | Elektrisch | 8L | 30°c/110°c | 3.15kw (230v) | Aftapkraan | 266x470x269/364(h)mm | 3.15kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€370,00
U bespaart €92,50 (25%)
€277,50 excl. btw
€335,78 incl. btw
Of €111,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7518.0150 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze compacte tafelmodel pastakoker heeft een kuip met elektrische verwarming door middel een RVS element in de kuip en een temperatuurbereik 30°C/110°C. Het temperatuurbereik kan eenvoudig thermostatisch worden ingesteld met de stevige hittebestendige draaiknop en de LED-indicatorlampjes zorgen daarbij voor veilig en comfortabel gebruik
De behuizing is uitgevoerd in robuust RVS en heeft een handige aftapkraan, welke samen met de gladde oppervlakken, afgeronden hoeken en kruimelvanger in de kuip voor bijzonder makkelijk legen en schoonmaken zorgt.
De pastakoker wordt bovendien stekkerklaar geleverd inclusief een complete set 4 RVS manden, waarmee eenvoudig meerdere porties of pastasoorten tegelijkertijd kunnen worden gekookt, voor zeer flexibel gebruik.
Bestel de CombiSteel Pastakoker | Elektrisch | 8L | 30°C/110°C | 3.15kW (230V) | Aftapkraan | 266x470x269/364(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De behuizing is uitgevoerd in robuust RVS en heeft een handige aftapkraan, welke samen met de gladde oppervlakken, afgeronden hoeken en kruimelvanger in de kuip voor bijzonder makkelijk legen en schoonmaken zorgt.
De pastakoker wordt bovendien stekkerklaar geleverd inclusief een complete set 4 RVS manden, waarmee eenvoudig meerdere porties of pastasoorten tegelijkertijd kunnen worden gekookt, voor zeer flexibel gebruik.
Specificaties
| Uitvoering | Tafelmodel |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Kuipen | 1 |
| Bruto inhoud | 8 liter |
| Mandformaat | B 120 x D 115 x H 150 mm |
| Vulkraan/-kranen | Nee |
| Aftapkraan/-kranen | Ja |
| Kruimelvanger(s) | Ja |
| Temperatuurbereik | 30°C / 110°C |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS AISI-201 |
| Onderstel | Nee |
| Wateraansluiting | Nee |
| Afvoeraansluiting | Nee |
| Bijgesloten | 4 pastakookmanden |
| Vermogen | 3,15 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Snoerlengte | 150 cm |
| Gewicht | 6,7 kg |
| Breedte | 266 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 269 / 364 mm |
Bestel de CombiSteel Pastakoker | Elektrisch | 8L | 30°C/110°C | 3.15kW (230V) | Aftapkraan | 266x470x269/364(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7518.0150 |
| EAN / Barcode | 6153304377386 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







