Bartscher Ijsblokjesmachine | Volle Blokjes (20g) | 38kg/24u | Bunker 11.5kg | Luchtgekoeld | 545x400x690(h)mm
€2.049,00
€1.536,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Ijsblokjesmachine | Volle Blokjes (20g) | 38kg/24u | Bunker 11.5kg | Luchtgekoeld | 545x400x690(h)mm
GRATIS VERZENDING
€2.049,00
U bespaart €512,25 (25%)
€1.536,75 excl. btw
€1.859,47 incl. btw
Of €619,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 104538 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele ijsblokjesmachine Bartscher maakt volle ijsblokjes, welke ideaal zijn voor het gekoeld serveren bijvoorbeeld cocktails en sterke dranken. Daarnaast smelten volle ijsblokjes minder snel dan holle blokjes, waardoor deze meer geschikt zijn voor (mix)dranken waar verdunning met smeltwater minder gewenst is voor optimaal smaakbehoud.
Efficiënte ProductieDeze ijsblokjesmachine heeft een productiecapaciteit tot 38 kg per dag. Door de goed geïsoleerde bunker met een capaciteit 11,5 kg heb je voldoende ijs voor handen. Met zijn compacte afmetingen is er voor deze machine in elke keuken ruimte.
LuchtgekoeldDe ijsblokjesmachine is luchtgekoeld en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290. Het apparaat gebruikt bovendien slechts 3,2 liter water per uur. De kegelvormige ijsblokjes zijn ideaal voor veel verschillende toepassingen in drankjes en andere consumpties.
Bestel de Bartscher IJsblokjesmachine | Volle Blokjes (20g) | 38kg/24u | Bunker 11.5kg | Luchtgekoeld | 545x400x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Efficiënte ProductieDeze ijsblokjesmachine heeft een productiecapaciteit tot 38 kg per dag. Door de goed geïsoleerde bunker met een capaciteit 11,5 kg heb je voldoende ijs voor handen. Met zijn compacte afmetingen is er voor deze machine in elke keuken ruimte.
LuchtgekoeldDe ijsblokjesmachine is luchtgekoeld en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290. Het apparaat gebruikt bovendien slechts 3,2 liter water per uur. De kegelvormige ijsblokjes zijn ideaal voor veel verschillende toepassingen in drankjes en andere consumpties.
Specificaties
| Type ijsblokjes | Volle blokjes (kegelvormig) |
|---|---|
| Formaat ijsblokjes | B 35 x D 35 x H 32 mm / 20 g |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 38 kg |
| Opslagbunker | 11,5 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R290 (100 g) |
| Afvoerpomp | Nee |
| Klimaatklasse | T |
| Bediening | Digitaal |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Waterverbruik | Ca. 76,8 liter/24 uur |
| Bijgesloten | IJsblokjesschep |
| Aansluitwaarde | 0,62 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 33,8 kg |
| Breedte | 545 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Hoogte | 690 mm |
| Installatie | I.c.m. ontharder |
Bestel de Bartscher IJsblokjesmachine | Volle Blokjes (20g) | 38kg/24u | Bunker 11.5kg | Luchtgekoeld | 545x400x690(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 104538 |
| EAN / Barcode | 4015613787503 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen








