Combisteel Ijsblokjesmachine | Volle Blokjes (div. Formaten) | 55kg/24u | Bunker 18kg | Luchtgekoeld | 500x590x853(h)mm
€1.355,00
€1.016,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Ijsblokjesmachine | Volle Blokjes (div. Formaten) | 55kg/24u | Bunker 18kg | Luchtgekoeld | 500x590x853(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.355,00
U bespaart €338,75 (25%)
€1.016,25 excl. btw
€1.229,66 incl. btw
Of €409,89 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7081.0010 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze ijsblokjesmachine CombiSteel is ontworpen voor horecagelegenheden met een hoge vraag naar ijs. Met een productiecapaciteit 55 kg ijsblokjes per dag en een bunker 18 kg biedt deze machine een betrouwbare oplossing voor restaurants, bars en hotels. De machine is luchtgekoeld en voorzien een afvoerpomp voor eenvoudig onderhoud en gebruik.
Volle ijsblokjes smelten minder snel dan holle blokjes, waardoor deze meer geschikt zijn voor (mix)dranken waar verdunning met smeltwater minder gewenst is voor optimaal smaakbehoud.
Krachtige PrestatiesDe CombiSteel ijsblokjesmachine produceert dagelijks tot 55 kg ijsblokjes in verschillende formaten. De volle blokjes zijn perfect voor gebruik in drankjes en smelten langzaam, waardoor ze ideaal zijn voor cocktails en frisdranken. Of het nu gaat om drukke piekuren of evenementen, deze machine zorgt ervoor dat je altijd voldoende ijs beschikbaar hebt.
Intensief GebruikMet zijn RVS behuizing is de ijsblokjesmachine niet alleen robuust, maar ook eenvoudig schoon te maken. Deze machine is ideaal voor drukke horecagelegenheden die betrouwbare en onderhoudsvriendelijke apparatuur nodig hebben.
Optimaal GebruiksgemakDe ingebouwde bunker kan tot 18 kg ijsblokjes opslaan, wat een efficiënte workflow zonder onderbrekingen mogelijk maakt. De opslagcapaciteit maakt deze machine geschikt voor bedrijven waar een constante hoeveelheid ijs nodig is. Dankzij het luchtgekoelde systeem blijft de ijsproductie constant, zelfs intensief gebruik.
Let op, het apparaat produceert 'repen' met meerdere blokjes het gekozen formaat, welke deze reep kunnen worden afgebroken.
Bestel de CombiSteel IJsblokjesmachine | Volle Blokjes (Div. Formaten) | 55kg/24u | Bunker 18kg | Luchtgekoeld | 500x590x853(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Volle ijsblokjes smelten minder snel dan holle blokjes, waardoor deze meer geschikt zijn voor (mix)dranken waar verdunning met smeltwater minder gewenst is voor optimaal smaakbehoud.
Krachtige PrestatiesDe CombiSteel ijsblokjesmachine produceert dagelijks tot 55 kg ijsblokjes in verschillende formaten. De volle blokjes zijn perfect voor gebruik in drankjes en smelten langzaam, waardoor ze ideaal zijn voor cocktails en frisdranken. Of het nu gaat om drukke piekuren of evenementen, deze machine zorgt ervoor dat je altijd voldoende ijs beschikbaar hebt.
Intensief GebruikMet zijn RVS behuizing is de ijsblokjesmachine niet alleen robuust, maar ook eenvoudig schoon te maken. Deze machine is ideaal voor drukke horecagelegenheden die betrouwbare en onderhoudsvriendelijke apparatuur nodig hebben.
Optimaal GebruiksgemakDe ingebouwde bunker kan tot 18 kg ijsblokjes opslaan, wat een efficiënte workflow zonder onderbrekingen mogelijk maakt. De opslagcapaciteit maakt deze machine geschikt voor bedrijven waar een constante hoeveelheid ijs nodig is. Dankzij het luchtgekoelde systeem blijft de ijsproductie constant, zelfs intensief gebruik.
Let op, het apparaat produceert 'repen' met meerdere blokjes het gekozen formaat, welke deze reep kunnen worden afgebroken.
Specificaties
| Type ijsblokjes | Volle blokjes (klassiek) |
|---|---|
| Formaat ijsblokjes | Instelbaar (5 g, 9 g of 15 g) |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 55 kg |
| Opslagbunker | 18 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R290 |
| Afvoerpomp | Nee |
| Omgevingstemperatuur | 5°C / 40°C |
| Watertemperatuur (toevoer) | 5°C / 35°C |
| Waterdruk (toevoer) | 1,3 - 5,5 bar |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS AISI-304 |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Energieverbruik | Ca. 11,04 kWh/24 uur |
| Aansluitwaarde | 0,46 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 45 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 853 mm |
| Installatie | I.c.m. ontharder |
Bestel de CombiSteel IJsblokjesmachine | Volle Blokjes (Div. Formaten) | 55kg/24u | Bunker 18kg | Luchtgekoeld | 500x590x853(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7081.0010 |
| EAN / Barcode | 7422242994979 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







