Combisteel Koffiewerkbank | Rvs | Open Vakken + Draaideur | 2 Laden + Afkloplade | Achteropstand | 1500x600x1050/1150(h)mm
€1.149,00
€861,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koffiewerkbank | Rvs | Open Vakken + Draaideur | 2 Laden + Afkloplade | Achteropstand | 1500x600x1050/1150(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.149,00
U bespaart €287,25 (25%)
€861,75 excl. btw
€1.042,72 incl. btw
Of €347,57 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7088.1010 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (8 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koffiewerkbank CombiSteel beschikt over een praktische indeling met 2 open vakken, 1 afgesloten vak met draaideur, 2 laden en een handige afkloplade. De werkbank is gemaakt robuust RVS met geborstelde afwerking en het werkoppervlak is voorzien een achteropstand, zodat er niet zomaar iets achter kan vallen. Bovendien zorgen de verstelbare RVS poten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond!
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Bestel de CombiSteel Koffiewerkbank | RVS | Open Vakken + Draaideur | 2 Laden + Afkloplade | Achteropstand | 1500x600x1050/1150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Let op, de productafbeelding dient ter illustratie en kan een uitvoering in afwijkend formaat zijn.
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 1500 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1050 / 1150 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Ja |
| Deuren | Draaideur |
| Laden | Ja |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Voorgemonteerd |
| Gewicht | 59 kg |
Bestel de CombiSteel Koffiewerkbank | RVS | Open Vakken + Draaideur | 2 Laden + Afkloplade | Achteropstand | 1500x600x1050/1150(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7088.1010 |
| EAN / Barcode | 6153300827892 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



