Diamond Korrelijsmachine | Pebble Line | 90kg/24u | Bunker 20kg | Luchtgekoeld | 500x660x690/840(h)mm
€3.951,00
€2.963,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Korrelijsmachine | Pebble Line | 90kg/24u | Bunker 20kg | Luchtgekoeld | 500x660x690/840(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.951,00
U bespaart €987,75 (25%)
€2.963,25 excl. btw
€3.585,53 incl. btw
Of €1.195,18 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | PEB90/20W |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond PEBBLE LINE korrelijsmachines zijn ontworpen voor situaties waar continu hoogwaardig korrelijs nodig is. Met diverse uitvoeringen (lucht- of watergekoeld) met productiecapaciteit 90 kg tot 146 kg per 24 uur en een bunkerinhoud 20 kg tot 50 kg leveren deze machines voor elke situatie betrouwbaar korrelijs.
Het korrelijs biedt de ideale middenweg tussen volle blokjes en schilferijs, waardoor het geschikt is voor vele toepassingen, waaronder bars, clubs en andere horeca, maar ook ziekenhuizen, laboratoria en de farmaceutische industrie.
De PEBBLE LINE is gebouwd voor intensief professioneel gebruik, met een hoogwaardige RVS constructie, robuust ABS-kunststof interieur, luchtgekoelde condensor en getropicaliseerde hermetische unit, welke zorgt voor probleemloze werking tot een omgevingstemperatuur maar liefst 43°C. En het systeem met 'oneindige' schroef draagt in combinatie met de RVS verdamper aan de constante productie hoge kwaliteit korrelijs.
Bestel de Diamond Korrelijsmachine | PEBBLE LINE | 90kg/24u | Bunker 20kg | Luchtgekoeld | 500x660x690/840(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het korrelijs biedt de ideale middenweg tussen volle blokjes en schilferijs, waardoor het geschikt is voor vele toepassingen, waaronder bars, clubs en andere horeca, maar ook ziekenhuizen, laboratoria en de farmaceutische industrie.
De PEBBLE LINE is gebouwd voor intensief professioneel gebruik, met een hoogwaardige RVS constructie, robuust ABS-kunststof interieur, luchtgekoelde condensor en getropicaliseerde hermetische unit, welke zorgt voor probleemloze werking tot een omgevingstemperatuur maar liefst 43°C. En het systeem met 'oneindige' schroef draagt in combinatie met de RVS verdamper aan de constante productie hoge kwaliteit korrelijs.
Specificaties
| Serie | Diamond PEBBLE LINE |
|---|---|
| Type | PEB90/20A |
| Type ijsblokjes | Korrelijs |
| Formaat ijsblokjes | Ca. 16 x 7 x 8 mm |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 90 kg |
| Opslagbunker | 20 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R290 |
| Afvoerpomp | Nee |
| Antikalksysteem | Nee |
| Omgevingstemperatuur | Max. 43°C |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS AISI-304, kunststof (ABS) |
| Verstelbare poten | Ja |
| Watertoevoer | Ja |
| Waterafvoer | Ja |
| Aansluitwaarde | 0,44 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 59 kg |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 660 mm |
| Hoogte | 690 / 840 mm |
| Installatie | I.c.m. ontharder |
Bestel de Diamond Korrelijsmachine | PEBBLE LINE | 90kg/24u | Bunker 20kg | Luchtgekoeld | 500x660x690/840(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | PEB90/20W |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







