Hendi Ijsblokjesvorm | Barup | Siliconen | Blauw | 18 Kubusjes | Deksel | 217x114x30(h)mm
€11,89
€10,11
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijsblokjesvorm | Barup | Siliconen | Blauw | 18 Kubusjes | Deksel | 217x114x30(h)mm
OP VOORRAAD
€11,89
U bespaart €1,78 (15%)
€10,11 excl. btw
€12,23 incl. btw
Of €4,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 679074 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ijsblokjesvorm met deksel uit de BarUp-serie HENDI is ideaal voor het bereiden 18 kleine ijsblokjes ongeveer 2,6x2,6x2,6 cm. De mal is vervaardigd duurzaam, voedselveilig silicone voor langdurig gebruiksgemak en maakt het eenvoudig om de ijsblokjes los te maken. Het handige deksel polypropyleen voorkomt morsen en besmetting, waardoor de ijsblokjes hygiënisch en overzichtelijk bewaard blijven.
Bestel de HENDI IJsblokjesvorm | BarUp | Siliconen | Blauw | 18 Kubusjes | Deksel | 217x114x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Capaciteit | 18 kubusjes |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur / afwerking | Blauw |
| Breedte | 217 mm |
| Diepte | 114 mm |
| Hoogte | 30 mm |
Bestel de HENDI IJsblokjesvorm | BarUp | Siliconen | Blauw | 18 Kubusjes | Deksel | 217x114x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 679074 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


