Hendi Ijsblokjesvorm | Barup | Siliconen | Blauw | 4 Shotglas-ijsblokjes | 122x122x60(h)mm
€11,89
€10,11
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijsblokjesvorm | Barup | Siliconen | Blauw | 4 Shotglas-ijsblokjes | 122x122x60(h)mm
OP VOORRAAD
€11,89
U bespaart €1,78 (15%)
€10,11 excl. btw
€12,23 incl. btw
Of €4,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 679067 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ijsblokjesvorm uit de BarUp serie HENDI is ideaal voor het serveren shots en een must voor iedere barprofessional. De vorm creëert 4 ijsblokjes in de vorm shotglazen, waardoor drankjes op een opvallende en creatieve manier geserveerd kunnen worden. De ijsblokjesvorm is gemaakt duurzaam, voedselveilig silicone.
Bestel de HENDI IJsblokjesvorm | BarUp | Siliconen | Blauw | 4 Shotglas-IJsblokjes | 122x122x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Capaciteit | 4 shotglas-ijsblokjes |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur / afwerking | Blauw |
| Breedte | 122 mm |
| Diepte | 122 mm |
| Hoogte | 60 mm |
Bestel de HENDI IJsblokjesvorm | BarUp | Siliconen | Blauw | 4 Shotglas-IJsblokjes | 122x122x60(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 679067 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


