Hendi Ijsblokjesvorm | Barup | Siliconen | Blauw | 2-delig | 6 Ijsballen | 180x125x50(h)mm
€15,69
€13,34
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijsblokjesvorm | Barup | Siliconen | Blauw | 2-delig | 6 Ijsballen | 180x125x50(h)mm
OP VOORRAAD
€15,69
U bespaart €2,35 (15%)
€13,34 excl. btw
€16,14 incl. btw
Of €5,38 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 679029 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ijsblokjesvorm uit de BarUp serie HENDI is perfect voor whisky en een must voor iedere barprofessional. De vorm creëert 6 grote, bolvormige ijsblokjes ongeveer ⌀4,5 cm die langzaam smelten, waardoor drankjes langer gekoeld blijven zonder te verwateren. De ijsblokjesvorm bestaat uit 2 delen met een borgring, zodat de bollen gemaakt kunnen worden zonder te lekken. De vorm is gemaakt duurzaam, voedselveilig silicone.
Bestel de HENDI IJsblokjesvorm | BarUp | Siliconen | Blauw | 2-delig | 6 IJsballen | 180x125x50(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Capaciteit | 6 ijsballen |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur / afwerking | Blauw |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Hoogte | 50 mm |
Bestel de HENDI IJsblokjesvorm | BarUp | Siliconen | Blauw | 2-delig | 6 IJsballen | 180x125x50(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 679029 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


