Combisteel Koelkast | Nap | 1200l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1600x600x2100(h)mm
€2.045,00
€1.533,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | Nap | 1200l | Zwart | +2°c/+10°c | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1600x600x2100(h)mm | 1510x480x1855(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.045,00
U bespaart €511,25 (25%)
€1.533,75 excl. btw
€1.855,84 incl. btw
Of €618,61 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7455.1920 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze luxe koelkast uit de NAP-serie CombiSteel is uitgevoerd met behuizing in gepoedercoat staal en aluminium interieur, beide met een strakke zwarte afwerking, voor een moderne uitstraling.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in de deuren en de interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en direct in het oog springt. Dit maakt de koelkast heel geschikt voor zelfbedieningsverkoop.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Bovendien is de koeling geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 6 wielen, waarvan een gedeelte geremd, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat. Deze wielen zijn gecombineerd met stelpoten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Daarnaast zijn de deuren standaard voorzien een slot en het apparaat wordt geleverd met 5 verstelbare roosters per deur, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Bestel de CombiSteel Koelkast | NAP | 1200L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1600x600x2100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Aantrekkelijke PresentatieHet grote glasoppervlak in de deuren en de interne LED-verlichting zorgen dat de inhoud de koelkast altijd perfect zichtbaar is en direct in het oog springt. Dit maakt de koelkast heel geschikt voor zelfbedieningsverkoop.
Krachtige KoelingDe koelkast is voorzien krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik +2°C/+10°C, praktische automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening met helder LED-display. Bovendien is de koeling geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Zuinig & VerantwoordHet apparaat is geclassificeerd onder energielabel C, een relatief zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290.
Optimaal GebruiksgemakDe koeling is voorzien 6 wielen, waarvan een gedeelte geremd, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat. Deze wielen zijn gecombineerd met stelpoten voor stabielere plaatsing, ook op enigszins ongelijke ondergrond.
Daarnaast zijn de deuren standaard voorzien een slot en het apparaat wordt geleverd met 5 verstelbare roosters per deur, voor flexibel inrichten de binnenruimte.
Specificaties
| Serie | CombiSteel NAP |
|---|---|
| Type | NAP-1200 |
| Bruto inhoud | 1200 liter |
| Binnenafmetingen | B 1510 x D 480 x H 1855 mm |
| Materiaal | Gepoedercoat staal (extern), aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 15 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 48 dB(A) |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 9,94 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 3628 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,6 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 265 kg |
| Breedte | 1600 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 2100 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | NAP | 1200L | Zwart | +2°C/+10°C | Geforceerd | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1600x600x2100(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7455.1920 |
| EAN / Barcode | 6153305873832 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







