Saro Koelkast | Gtk Pro | 1664l | Zwart | +1°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1880x740x2003(h)mm
€3.650,00
€2.372,50
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koelkast | Gtk Pro | 1664l | Zwart | +1°c/+10°c | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (geremd) | 1880x740x2003(h)mm | 1790x595x1568(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.650,00
U bespaart €1.277,50 (35%)
€2.372,50 excl. btw
€2.870,73 incl. btw
Of €956,91 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 453-11201 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelkast uit de GTK PRO serie Saro biedt ruime capaciteit en optimale presentatie, waarbij het strakke zwarte ontwerp zowel de behuizing als het interieur voor een luxe uitstraling zorgt. Bovendien biedt de GTK PRO serie een ruim assortiment koelkasten en vrieskasten met perfect elkaar passend design in uitvoeringen met 1, 2 of maar liefst 3 deuren!
Effectieve KoelingDe koelkast heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor betere verdeling de koude lucht, een temperatuurbereik +1°C/+10°C, praktische digitale bediening met duidelijk display en automatische ontdooiing. Daarnaast is het apparaat geclassificeerd onder energielabel B, een zeer zuinige categorie, en maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Aantrekkelijke PresentatieDe behuizing de koelkast is uitgevoerd in robuust staal met hoogwaardige zwarte poedercoating aan de zijkanten, front en interieur in zwartgelakt aluminium en deurframes in zwart kunststof. Om de inhoud optimaal onder de aandacht te brengen, is het interieur voorzien drievoudige LED-verlichting met aparte schakeling. En de roosters zijn al prijskaarthouders voorzien, zodat eenvoudig prijs- en/of productinformatie kan worden toegevoegd.
Praktische ConstructieDe roosters zijn per deur naar wens in hoogte verstelbaar, voor bijzonder flexibele inrichting, en de zelfsluitende deuren zorgen voor beter temperatuurbehoud en dus minder energieverbruik. De koelkast is bovendien voorzien 8 stevige zwenkwielen, waarvan 4 geremd, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, terwijl het niet onbedoeld kan verrijden!
Bestel de Saro Koelkast | GTK PRO | 1664L | Zwart | +1°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1880x740x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Effectieve KoelingDe koelkast heeft statische koeling met ventilatorondersteuning, voor betere verdeling de koude lucht, een temperatuurbereik +1°C/+10°C, praktische digitale bediening met duidelijk display en automatische ontdooiing. Daarnaast is het apparaat geclassificeerd onder energielabel B, een zeer zuinige categorie, en maakt het gebruik milieuvriendelijk koelmiddel.
Aantrekkelijke PresentatieDe behuizing de koelkast is uitgevoerd in robuust staal met hoogwaardige zwarte poedercoating aan de zijkanten, front en interieur in zwartgelakt aluminium en deurframes in zwart kunststof. Om de inhoud optimaal onder de aandacht te brengen, is het interieur voorzien drievoudige LED-verlichting met aparte schakeling. En de roosters zijn al prijskaarthouders voorzien, zodat eenvoudig prijs- en/of productinformatie kan worden toegevoegd.
Praktische ConstructieDe roosters zijn per deur naar wens in hoogte verstelbaar, voor bijzonder flexibele inrichting, en de zelfsluitende deuren zorgen voor beter temperatuurbehoud en dus minder energieverbruik. De koelkast is bovendien voorzien 8 stevige zwenkwielen, waarvan 4 geremd, voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, terwijl het niet onbedoeld kan verrijden!
Specificaties
| Serie | Saro GTK PRO |
|---|---|
| Type | GTK 1530 S PRO |
| Bruto inhoud | 1664 liter |
| Binnenafmetingen | B 1790 x D 595 x H 1568 mm |
| Materiaal | Staal (behuizing), kunststof (deurframes), aluminium (front, interieur) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +1°C / +10°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R290 (130 g) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 45 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 15 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 624/566 x 480 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 3 |
| Soort deur(en) | Draaideuren (glas) |
| Zelfsluitende deur(en) | Ja |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 65 dB(A) |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 5,41 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1975 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 19,5 |
| Aansluitwaarde | 0,7 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 208 kg |
| Breedte | 1880 mm |
| Diepte | 710 / 740 mm |
| Hoogte | 2003 mm |
Bestel de Saro Koelkast | GTK PRO | 1664L | Zwart | +1°C/+10°C | Statisch + Ventilator | Draaideuren | Wielen (Geremd) | 1880x740x2003(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 453-11201 |
| EAN / Barcode | 4017337067183 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



