Hendi Ijsblokjesvormen | Barup | Siliconen | Blauw | 6 Edelsteenvormen | 2 Stuks | 190x105x30(h)mm
€11,59
€9,85
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Ijsblokjesvormen | Barup | Siliconen | Blauw | 6 Edelsteenvormen | 2 Stuks | 190x105x30(h)mm
OP VOORRAAD
€11,59
U bespaart €1,74 (15%)
€9,85 excl. btw
€11,92 incl. btw
Of €3,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 679012 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De ijsblokjesvorm uit de BarUp serie HENDI is een onmisbaar accessoire voor iedere professionele bar. De vorm creëert ijsblokjes in opvallende edelsteenvorm, waardoor drankjes en cocktails niet alleen worden gekoeld, maar ook visueel een bijzondere uitstraling krijgen. Dit geldt ook voor sappen en andere koude dranken.
De set bestaat uit 2 vormen, die elk 6 ijsblokjes in edelsteenvorm produceren. De ijsblokjesvorm is gemaakt duurzaam, voedselveilig silicone en is vaatwasmachinebestendig, waardoor schoonmaken eenvoudig en snel gaat.
Bestel de HENDI IJsblokjesvormen | BarUp | Siliconen | Blauw | 6 Edelsteenvormen | 2 Stuks | 190x105x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De set bestaat uit 2 vormen, die elk 6 ijsblokjes in edelsteenvorm produceren. De ijsblokjesvorm is gemaakt duurzaam, voedselveilig silicone en is vaatwasmachinebestendig, waardoor schoonmaken eenvoudig en snel gaat.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Capaciteit | 6 edelsteenvormen |
| Materiaal | Siliconen |
| Kleur / afwerking | Blauw |
| Breedte | 190 mm |
| Diepte | 105 mm |
| Hoogte | 30 mm |
| Aantal | 2 |
Bestel de HENDI IJsblokjesvormen | BarUp | Siliconen | Blauw | 6 Edelsteenvormen | 2 Stuks | 190x105x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 679012 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


