Bartscher Pastakoker | Elektrisch | 8L | ≤110°c | 3.3kw (230v) | 290x470x385(h)mm
€375,00
€281,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Pastakoker | Elektrisch | 8L | ≤110°c | 3.3kw (230v) | 290x470x385(h)mm | 3.3kW
GRATIS VERZENDING
€375,00
U bespaart €93,75 (25%)
€281,25 excl. btw
€340,31 incl. btw
Of €113,44 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 132265 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dat kan alleen maar "al dente" worden. Exacte instelling tijd en temperatuur snelle en intuïtieve bediening, zo lukt met deze digitale pastakoker eenvoudig het koken iedere pasta. Voor optimale hygiëne zorgen het uitneembare verwarmingselement en de 8 liter bak.
Bestel de Bartscher Pastakoker | Elektrisch | 8L | ≤110°C | 3.3kW (230V) | 290x470x385(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher 8L MDI |
|---|---|
| Uitvoering | Tafelmodel |
| Verhitting | Elektrisch |
| Kuipen | 1 |
| Bruto inhoud | 8 liter |
| Mandformaat | B 190 x D 225 x H 125 mm |
| Vulkraan/-kranen | Nee |
| Aftapkraan/-kranen | Nee |
| Elementen kantel-/uitneembaar | Ja |
| Temperatuurbereik | ≤ 110°C |
| Bediening | Digitaal |
| Timer | ≤ 60 min. |
| Materiaal | 18/10 RVS |
| Onderstel | Nee |
| Verstelbare poten | Nee |
| Wateraansluiting | Nee |
| Afvoeraansluiting | Nee |
| Bijgesloten | 1 pastakookpan, 1 deksel |
| Vermogen | 3,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 6,6 kg |
| Breedte | 290 mm |
| Diepte | 470 mm |
| Hoogte | 385 mm |
Bestel de Bartscher Pastakoker | Elektrisch | 8L | ≤110°C | 3.3kW (230V) | 290x470x385(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 132265 |
| EAN / Barcode | 4015613770970 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen









