Emga Krijtstoepbord | Kunststof | Zwart | 620x800x1175(h)mm
€169,00
€143,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Krijtstoepbord | Kunststof | Zwart | 620x800x1175(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€169,00
U bespaart €25,35 (15%)
€143,65 excl. btw
€173,82 incl. btw
Of €57,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 630120 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met dit krijtstoepbord EMGA presenteer je eenvoudig jouw menu, dagactie of aanbieding. Het bord is dubbelzijdig beschrijfbaar, waardoor je vanuit beide richtingen zichtbaar bent voor voorbijgangers. Geschikt voor gebruik met krijt of krijtstiften.
Je gebruikt dit inklapbare stoepbord dankzij het stevige A-frame dat geschikt is voor dagelijks gebruik. De geïntegreerde scharnier zorgt ervoor dat het bord stabiel blijft staan en niet te ver openklapt. Na gebruik klap je het bord eenvoudig in voor opslag.
Bestel de EMGA Krijtstoepbord | Kunststof | Zwart | 620x800x1175(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Je gebruikt dit inklapbare stoepbord dankzij het stevige A-frame dat geschikt is voor dagelijks gebruik. De geïntegreerde scharnier zorgt ervoor dat het bord stabiel blijft staan en niet te ver openklapt. Na gebruik klap je het bord eenvoudig in voor opslag.
Specificaties
| Materiaal | Kunststof (ABS) |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Constructie | Inklapbaar |
| Breedte | 620 mm |
| Diepte | 800 mm |
| Hoogte | 1175 mm |
Bestel de EMGA Krijtstoepbord | Kunststof | Zwart | 620x800x1175(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 630120 |
| EAN / Barcode | 08712591075290 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



