Polar Melkkoeler | G-serie | 9L | -1°c/+5°c | Zwart | Incl. Melkcontainer | 220x452x455(h)mm
€345,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Polar Melkkoeler | G-serie | 9L | -1°c/+5°c | Zwart | Incl. Melkcontainer | 220x452x455(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€345,99 excl. btw
€418,65 incl. btw
Of €139,55 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Polar |
| Artikelnummer: | PC005 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Polar G-SERIE melkkoeler combineert betrouwbare functionaliteit met een elegant ontwerp en is een fantastische aanvulling voor iedere thee- of koffiesetup. Ontworpen om melk langer vers te houden, is de koeler uiterst eenvoudig op te zetten en te bedienen, zodat moeiteloos gekoelde melk aan een daarvoor geschikte koffiemachine kan worden gekoppeld.
Intuïtieve touchbediening zorgt voor nauwkeurig instellen, terwijl de duurzame solide deur en geïsoleerde behuizing zorgt voor effectieve temperatuurbehoud, zelfs buitentemperaturen tot maar liefst 40°C. De koeling wordt bovendien geleverd met een ruime afsluitbare melkcontainer, voor optimaal gebruiksgemak!
Let op, de productafbeelding met het bijpassende Buffalo BEAN TO CUP volautomatische koffiezetapparaat dient ter illustratie.
Bestel de Polar Melkkoeler | G-SERIE | 9L | -1°C/+5°C | Zwart | Incl. Melkcontainer | 220x452x455(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Intuïtieve touchbediening zorgt voor nauwkeurig instellen, terwijl de duurzame solide deur en geïsoleerde behuizing zorgt voor effectieve temperatuurbehoud, zelfs buitentemperaturen tot maar liefst 40°C. De koeling wordt bovendien geleverd met een ruime afsluitbare melkcontainer, voor optimaal gebruiksgemak!
Let op, de productafbeelding met het bijpassende Buffalo BEAN TO CUP volautomatische koffiezetapparaat dient ter illustratie.
Specificaties
| Serie | Polar G-SERIE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 9 liter |
| Materiaal | Staal (behuizing) |
| Kleur / afwerking | Zwart (extern), wit (intern) |
| Temperatuurbereik | -1°C / +5°C |
| Koelmiddel | R600a |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 35 mm |
| Bediening | Touch |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Bijgesloten | Melkcontainer (4,5 liter) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,76 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 277 kWh |
| Aansluitwaarde | 65 W |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 12,9 kg |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 452 mm |
| Hoogte | 455 mm |
Bestel de Polar Melkkoeler | G-SERIE | 9L | -1°C/+5°C | Zwart | Incl. Melkcontainer | 220x452x455(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Polar |
|---|---|
| Artikelnummer | PC005 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


