Polar Bakkerij Koelkast | 522l (en600x400) | Wit | 0°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 777x715x1720(h)mm
€1.529,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Polar Bakkerij Koelkast | 522l (en600x400) | Wit | 0°c/+8°c | Statisch + Ventilator | 777x715x1720(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.529,99 excl. btw
€1.851,29 incl. btw
Of €617,10 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Polar |
| Artikelnummer: | GL185 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Afsluitbare koeling met ruimte voor 6 platen 60x40cm. Geschikt voor licht gebruik. Met ventilator ondersteunende koeling en digitaal LED temperatuurdisplay.De keukenkoelingen uit de G-serie Polar zijn ontworpen voor dagelijks intensief gebruik in professionele keukens. Deze apparaten hebben een ijzersterke constructie en continu draaiende compressoren. Dus als je een onverwoestbaar, permanent werkend koelapparaat zoekt waaruit je met grote regelmaat eetwaren moet halen, kies dan voor een exemplaar uit de G-serie. De koelingen uit deze categorie functioneren optimaal temperaturen tot maximaal 32°C.
Bestel de Polar Bakkerij Koelkast | 522L (EN600x400) | Wit | 0°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 777x715x1720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Polar G-SERIE |
|---|---|
| Bruto inhoud | 522 liter |
| Materiaal | RVS (extern) / kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (extern/intern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | +30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Semi-automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | Nee |
| Rooster-/niveauformaat | EN (600 x 400 mm) |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,71 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 624 kWh |
| Energie Efficiëntie Index (EEI) | 48,7 |
| Aansluitwaarde | 230 V |
| Gewicht | 90 kg |
| Breedte | 777 mm |
| Diepte | 715 mm |
| Hoogte | 1720 mm |
Bestel de Polar Bakkerij Koelkast | 522L (EN600x400) | Wit | 0°C/+8°C | Statisch + Ventilator | 777x715x1720(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Polar |
|---|---|
| Artikelnummer | GL185 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


