Qusinox Hoekwandkast | 400 Line | Rvs | Draaideur | 700x700x650(h)mm
€558,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Hoekwandkast | 400 Line | Rvs | Draaideur | 700x700x650(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€558,00 excl. btw
€675,18 incl. btw
Of €225,06 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 5010.0422 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze robuuste wandkast uit de 400 LINE Qusinox - gemaakt hoogwaardig RVS met een geborstelde en gepolijste afwerking - biedt een duurzame en praktische oplossing voor het creëren extra opslagruimte in professionele keukens.
Hoekaansluiting 400De hoekwandkast heeft aan beide zijden een aansluiting waar de wandkasten uit de 400 LINE Qusinox (met een diepte 400 mm) precies op aansluiten, zodat ook een hoekopstelling keurig kan worden afgewerkt en daarbij alle ruimte optimaal kan worden benut. Binnenin bevindt zich een in hoogte verstelbare tussenplank, zodat de binnenruimte optimaal kan worden benut en naar wens kan worden ingedeeld.
Optimaal GebruiksgemakDe gladde oppervlakken zorgen voor makkelijk schoonmaken en de kast wordt geleverd met bevestigingsbeugels voor een eenvoudige en veilige installatie.
Met deze hoekwandkast Qusinox maak je je inrichting eenvoudig compleet en combineer je functionaliteit, duurzaamheid en een strak design, ideaal voor elke professionele keuken!
Bestel de Qusinox Hoekwandkast | 400 LINE | RVS | Draaideur | 700x700x650(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Hoekaansluiting 400De hoekwandkast heeft aan beide zijden een aansluiting waar de wandkasten uit de 400 LINE Qusinox (met een diepte 400 mm) precies op aansluiten, zodat ook een hoekopstelling keurig kan worden afgewerkt en daarbij alle ruimte optimaal kan worden benut. Binnenin bevindt zich een in hoogte verstelbare tussenplank, zodat de binnenruimte optimaal kan worden benut en naar wens kan worden ingedeeld.
Optimaal GebruiksgemakDe gladde oppervlakken zorgen voor makkelijk schoonmaken en de kast wordt geleverd met bevestigingsbeugels voor een eenvoudige en veilige installatie.
Met deze hoekwandkast Qusinox maak je je inrichting eenvoudig compleet en combineer je functionaliteit, duurzaamheid en een strak design, ideaal voor elke professionele keuken!
Specificaties
| Serie | Qusinox 400 LINE |
|---|---|
| Uitvoering | Hoekelement (400 mm) |
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Breedte(n) | 400 / 700 mm |
| Diepte | 400 / 700 mm |
| Hoogte | 650 mm |
| Deuren | Draaideur |
| Schappen | 1 |
| Schap(pen) verstelbaar | Ja |
| Bijgesloten | Montagebeugels |
Bestel de Qusinox Hoekwandkast | 400 LINE | RVS | Draaideur | 700x700x650(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 5010.0422 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
