Prismafood Onderstel | Prismafood Pizzaoven Nero 44 Medium | 900x760x860(h)mm
€419,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Prismafood Onderstel | Prismafood Pizzaoven Nero 44 Medium | 900x760x860(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€419,00 excl. btw
€506,99 incl. btw
Of €169,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Prismafood |
| Artikelnummer: | STAND-S-V |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit stalen onderstel is speciaal geschikt voor de Prismafood NERO 44 MEDIUM pizzaoven, maar door de dichte bovenkant is het onderstel ook geschikt voor andere apparaten met passende afmetingen.
Bestel de Prismafood Onderstel | Prismafood Pizzaoven NERO 44 MEDIUM | 900x760x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Prismafood BASIC |
|---|---|
| Materiaal | Gelakt staal |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Gewicht | 31 kg |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 760 mm |
| Hoogte | 860 mm |
Bestel de Prismafood Onderstel | Prismafood Pizzaoven NERO 44 MEDIUM | 900x760x860(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Prismafood |
|---|---|
| Artikelnummer | STAND-S-V |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
