Qusinox Etagere | Rvs | 2 Niveaus | Diepte 300 | Hoogte 650 | Breedte 1000-2000
€300,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Etagere | Rvs | 2 Niveaus | Diepte 300 | Hoogte 650 | Breedte 1000-2000
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€300,00 excl. btw
€363,00 incl. btw
Of €121,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 5013.3031 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze praktische etagere Qusinox heeft een diepte 300 mm en heeft 2 niveaus. De stevige constructie is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) met geborstelde gepolijste afwerking.
Diverse BreedtenDe etagere is verkrijgbaar in diverse breedten, minimaal 1000 mm tot maximaal 2000 mm, zodat er voor elke situatie een geschikte uitvoering of combinatie daarvan is. En de gladde oppervlakken maken schoonmaken zo makkelijk mogelijk.
Bestel de Qusinox Etagere | RVS | 2 Niveaus | Diepte 300 | Hoogte 650 | Breedte 1000-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Diverse BreedtenDe etagere is verkrijgbaar in diverse breedten, minimaal 1000 mm tot maximaal 2000 mm, zodat er voor elke situatie een geschikte uitvoering of combinatie daarvan is. En de gladde oppervlakken maken schoonmaken zo makkelijk mogelijk.
Specificaties
| Uitvoering | 2 niveaus |
|---|---|
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Breedte | 1000 - 2000 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 650 mm |
Bestel de Qusinox Etagere | RVS | 2 Niveaus | Diepte 300 | Hoogte 650 | Breedte 1000-2000 eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 5013.3031 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
