Vogue Sauteuse | Aluminium (antiaanbaklaag) | 0.8l | Div. Warmtebronnen | ø200x130(h)mm
€38,89
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Vogue Sauteuse | Aluminium (antiaanbaklaag) | 0.8l | Div. Warmtebronnen | ø200x130(h)mm
OP VOORRAAD
€38,89 excl. btw
€47,06 incl. btw
Of €15,69 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Vogue |
| Artikelnummer: | K903 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Bereidt de perfecte maaltijd met deze sauteuse met anti-aanbaklaag Vogue, ideaal voor het bakken en sauteren voedsel. Deze anti-kleef pan is geschikt voor alle warmtebronnen, inclusief inductie en ontworpen voor gebruik in drukke, professionele keukens. De pan is snel en eenvoudig te reinigen, waardoor je minder tijd kwijt bent aan schoonmaken en meer tijd kunt besteden aan het koken.
Bestel de Vogue Sauteuse | Aluminium (Antiaanbaklaag) | 0.8L | Div. Warmtebronnen | Ø200x130(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Sauteuse |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Antiaanbaklaag | Ja |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, oven |
| Bruto inhoud | 0,8 liter |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Geklonken |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 0,94 kg |
| Diameter | 200 mm |
| Hoogte | 130 mm |
Bestel de Vogue Sauteuse | Aluminium (Antiaanbaklaag) | 0.8L | Div. Warmtebronnen | Ø200x130(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Vogue |
|---|---|
| Artikelnummer | K903 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


