Gmg Gmg Salamander | 8 Vermogens | 2.2kw | 610x3700x400(h)mm
€395,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gmg Gmg Salamander | 8 Vermogens | 2.2kw | 610x3700x400(h)mm | 2.2kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€395,00 excl. btw
€477,95 incl. btw
Of €159,32 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | GMG |
| Artikelnummer: | TTA-60YH |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Samalander binnenmaat 43x36x27cm
Behuizing RVS
Zij openingen
8 vermogensniveaus
2 verwarmingszones
Bestel de GMG GMG Salamander | 8 Vermogens | 2.2kW | 610x3700x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Behuizing RVS
Zij openingen
8 vermogensniveaus
2 verwarmingszones
Specificaties
| Breedte | 610mm |
|---|---|
| Diepte | 370mm |
| Hoogte | 400mm |
| Gewicht | 17kg |
| Voltage | 230V |
| kW | 2.2kW |
Bestel de GMG GMG Salamander | 8 Vermogens | 2.2kW | 610x3700x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | GMG |
|---|---|
| Artikelnummer | TTA-60YH |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
