Buffalo Cutter | 5L | Vaste Snelheid (1.500rpm) | 0.74kw (230v) | 285x346x470(h)mm
€877,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Cutter | 5L | Vaste Snelheid (1.500rpm) | 0.74kw (230v) | 285x346x470(h)mm | 0.74kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€877,00 excl. btw
€1.061,17 incl. btw
Of €353,72 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | DM070 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Krachtig en betrouwbaar, de Buffalo commerciële voedselverwerker is de ideale oplossing om je voorbereidingstijd drastisch te verkorten. Met een royale capaciteit 5 liter en een sterke 0,74 kW motor snijdt de Buffalo moeiteloos door ingrediënten heen, waardoor je enorm veel tijd bespaart.
De bediening is simpel: met één druk op de knop kun je direct aan de slag. Voor extra precisie gebruik je de pulsfunctie – perfect om precies het resultaat te krijgen dat je wilt. Na gebruik verwijder je het mes eenvoudig voor een veilige reiniging de robuuste RVS kom.
Bestel de Buffalo Cutter | 5L | Vaste Snelheid (1.500RPM) | 0.74kW (230V) | 285x346x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De bediening is simpel: met één druk op de knop kun je direct aan de slag. Voor extra precisie gebruik je de pulsfunctie – perfect om precies het resultaat te krijgen dat je wilt. Na gebruik verwijder je het mes eenvoudig voor een veilige reiniging de robuuste RVS kom.
Specificaties
| Vulinhoud | 5 liter |
|---|---|
| Regelbare snelheid | Nee |
| Rotatiesnelheid | 1500 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Vermogen | 0,75 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 14,7 kg |
| Breedte | 285 mm |
| Diepte | 346 mm |
| Hoogte | 470 mm |
Bestel de Buffalo Cutter | 5L | Vaste Snelheid (1.500RPM) | 0.74kW (230V) | 285x346x470(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | DM070 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


