Cutter | 2.9l | Vaste Snelheid (1.500rpm) | 0.55kw (230v) | 200x280x350(h)mm
€1.215,00
€1.032,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 25 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Cutter | 2.9l | Vaste Snelheid (1.500rpm) | 0.55kw (230v) | 200x280x350(h)mm | 0.55kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.215,00
U bespaart €182,25 (15%)
€1.032,75 excl. btw
€1.249,63 incl. btw
Of €416,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Robot Coupe |
| Artikelnummer: | R2 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Cutter is voorzien van een vermogen van 0,55 kW. Vervaardigd uit RVS (kuip/mes).
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 200 mm x 280 mm x 350 mm |
| Vermogen | 0,55 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 9 kg |
| Merk | Robot Coupe |
|---|---|
| Artikelnummer | R2 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


