Robot Coupe Cutter | 4.5l | Vaste Snelheid (1.500rpm) | 0.7kw (230v) | 225x305x440(h)mm
€1.825,00
€1.551,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Robot Coupe Cutter | 4.5l | Vaste Snelheid (1.500rpm) | 0.7kw (230v) | 225x305x440(h)mm | 0.7kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.825,00
U bespaart €273,75 (15%)
€1.551,25 excl. btw
€1.877,01 incl. btw
Of €625,67 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Robot Coupe |
| Artikelnummer: | R4-1500 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Onmisbaar voor in de keuken en banketbakkerij! De ideale hulp de chef-kok dankzij het mes op de kuipbodem, een unieke eigenschap Robot Coupe. Maak al je bereidingen, zowel in kleine als grote hoeveelheden, met een simpele druk op een knop: sauzen, vlees, vis, uien, tuinkruiden en specerijen fijnhakken of gedroogde vruchten, chocolade en noten malen. Door verschillende soorten messen te plaatsen kun je deze machine gebruiken voor hakken, emulgeren, vermalen en het verwerken deeg.
Bestel de Robot Coupe Cutter | 4.5L | Vaste Snelheid (1.500RPM) | 0.7kW (230V) | 225x305x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Vulinhoud | 4,5 liter |
|---|---|
| Invoercapaciteit | 1,5 kg |
| Regelbare snelheid | Nee |
| Rotatiesnelheid | 1500 RPM |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS (kuip/mes) |
| Bijgesloten | Glad mes |
| Vermogen | 0,7 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 13 kg |
| Breedte | 225 mm |
| Diepte | 305 mm |
| Hoogte | 440 mm |
Bestel de Robot Coupe Cutter | 4.5L | Vaste Snelheid (1.500RPM) | 0.7kW (230V) | 225x305x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Robot Coupe |
|---|---|
| Artikelnummer | R4-1500 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





