Robot Coupe Cutter | 60l | 2 Snelheden (1.500-3.000rpm) | 11kw (400v) | 810x600x1400(h)mm
€32.160,00
€27.336,00
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Robot Coupe Cutter | 60l | 2 Snelheden (1.500-3.000rpm) | 11kw (400v) | 810x600x1400(h)mm | 11kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€32.160,00
U bespaart €4.824,00 (15%)
€27.336,00 excl. btw
€33.076,56 incl. btw
Of €11.025,52 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Robot Coupe |
| Artikelnummer: | BLIXER60 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Robot Coupe cutter is een eersteklas vloermodel om zeer grote hoeveelheden te produceren. Maak al je bereidingen, met een simpele druk op een knop: sauzen, vlees, vis, uien, tuinkruiden en specerijen fijnhakken of gedroogde vruchten, chocolade en noten malen. Door verschillende soorten messen te plaatsen kun je deze machine gebruiken voor hakken, emulgeren, vermalen en het verwerken deeg.
De machine heeft drie intrekbare wielen om de machine gemakkelijk te verplaatsen binnen de keuken. Ook heeft de deksel een ingebouwde wisser, welke ervoor zorgt dat je het proces constant in de gaten kunt houden. Bovendien kun je de deksel openen terwijl de machine draait om ingrediënten toe te voegen.
Bestel de Robot Coupe Cutter | 60L | 2 Snelheden (1.500-3.000RPM) | 11kW (400V) | 810x600x1400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De machine heeft drie intrekbare wielen om de machine gemakkelijk te verplaatsen binnen de keuken. Ook heeft de deksel een ingebouwde wisser, welke ervoor zorgt dat je het proces constant in de gaten kunt houden. Bovendien kun je de deksel openen terwijl de machine draait om ingrediënten toe te voegen.
Specificaties
| Vulinhoud | 60 liter |
|---|---|
| Invoercapaciteit | 25 kg |
| Regelbare snelheid | Ja |
| Rotatiesnelheid | 1500 / 3000 RPM |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS (kuip/mes) |
| Bijgesloten | Glad mes |
| Vermogen | 11 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 187 kg |
| Breedte | 810 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 1400 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Robot Coupe Cutter | 60L | 2 Snelheden (1.500-3.000RPM) | 11kW (400V) | 810x600x1400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Robot Coupe |
|---|---|
| Artikelnummer | BLIXER60 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







