Panasonic Combimagnetron | Pro Combi | Rvs | 30l | 1350w | Grillfunctie | Programmering | 230v | 600x383x484(h)mm
€2.891,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Panasonic Combimagnetron | Pro Combi | Rvs | 30l | 1350w | Grillfunctie | Programmering | 230v | 600x383x484(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.891,00 excl. btw
€3.498,11 incl. btw
Of €1.166,04 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Panasonic |
| Artikelnummer: | NE-C1475 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze supersnelle combimagnetron met SD geheugenkaart is zeer geschikt voor gebruik in ketens en uiteraard ook voor individueel gebruik. Met het meegeleverde softwareprogramma kan men eenvoudig kookprogramma’s samenstellen die op de SD geheugenkaart kunnen worden opgeslagen. Uiterst gemakkelijk indien binnen een keten met wisselende menu’s wordt gewerkt en waarbij het voorkeuzemenu iedere keer handmatig moest worden ingesteld
De combimagnetron is voorzien heteluchtfunctie (100/250°C), programmering tot 99 programma's én 1800W variabele grill. Dit alles bedien je eenvoudig met de tiptoetsbediening om snel en precies allerlei gerechten te bereiden.
Bestel de Panasonic Combimagnetron | PRO COMBI | RVS | 30L | 1350W | Grillfunctie | Programmering | 230V | 600x383x484(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De combimagnetron is voorzien heteluchtfunctie (100/250°C), programmering tot 99 programma's én 1800W variabele grill. Dit alles bedien je eenvoudig met de tiptoetsbediening om snel en precies allerlei gerechten te bereiden.
Specificaties
| Serie | Panasonic PRO COMBI |
|---|---|
| Type | NE-C1475 |
| Uitvoering | Combimagnetron |
| Magnetronvermogen | 1350 W |
| Grillfunctie | Ja |
| Grillvermogen | 1800 W |
| Bruto inhoud | 30 liter |
| Kookkamer | B 406 x D 336 x H 217 mm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Touch |
| Programmering | Ja |
| Aantal programma's | 99 |
| Timer | ≤ 100 min. |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Links |
| Materiaal | RVS |
| Verbindingen | SD |
| Aansluitwaarde | 3,3 kW |
| Voeding | 230 V (50Hz) |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 38,8 kg |
| Breedte | 600 mm |
| Diepte | 383 mm |
| Hoogte | 336 mm |
Bestel de Panasonic Combimagnetron | PRO COMBI | RVS | 30L | 1350W | Grillfunctie | Programmering | 230V | 600x383x484(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Panasonic |
|---|---|
| Artikelnummer | NE-C1475 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Combisteel
