Qusinox Condenskap | Rvs | Excl. Motor | 1000x1000x400(h)mm
€900,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Qusinox Condenskap | Rvs | Excl. Motor | 1000x1000x400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€900,00 excl. btw
€1.089,00 incl. btw
Of €363,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Qusinox |
| Artikelnummer: | 1015.1010 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele condenskap Qusinox is volledig uitgevoerd in hoge kwaliteit RVS (AISI-430) met geborstelde gepolijste afwerking.
De condenskap heeft een speciale plaat in het midden voor het opvangen condenswater dat in het afzuigkanaal achterblijft.
Bestel de Qusinox Condenskap | RVS | Excl. Motor | 1000x1000x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De condenskap heeft een speciale plaat in het midden voor het opvangen condenswater dat in het afzuigkanaal achterblijft.
Specificaties
| Afzuigmotor | Nee |
|---|---|
| Standenregelaar | Nee |
| Aftapkraan | Nee |
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 1000 mm |
| Hoogte | 400 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de Qusinox Condenskap | RVS | Excl. Motor | 1000x1000x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Qusinox |
|---|---|
| Artikelnummer | 1015.1010 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Condensatiekap Silversteam2
-25% KORTING
Bartscher
