Unninox Condensatiekap | Rvs | 1500x1500x400(h)mm
€950,00
€665,00
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Condensatiekap | Rvs | 1500x1500x400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€950,00
U bespaart €285,00 (30%)
€665,00 excl. btw
€804,65 incl. btw
Of €268,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | CON-15015040 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geborstelde structuur RVS AISI 430
Filters zijn vervangen door bewerkte plaat de die waterdamp absorbeert
Inwendig gedeelte bestaat uit een wegneembare RVS stalen plaat
Met afvoerkraan voor watercirculatie
Geleverd met staaldraad voor bevestiging
Afmeting 1500x1500x400(h)mm
Bestel de UNNINOX Condensatiekap | RVS | 1500x1500x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Filters zijn vervangen door bewerkte plaat de die waterdamp absorbeert
Inwendig gedeelte bestaat uit een wegneembare RVS stalen plaat
Met afvoerkraan voor watercirculatie
Geleverd met staaldraad voor bevestiging
Afmeting 1500x1500x400(h)mm
Specificaties
| Breedte | 1500mm |
|---|---|
| Diepte | 1500mm |
| Hoogte | 400mm |
Bestel de UNNINOX Condensatiekap | RVS | 1500x1500x400(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | CON-15015040 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-25% KORTING
Bartscher
Condensatiekap Silversteam2
-25% KORTING
Bartscher



