Buffalo Blender | 1.8l | Instelbare Snelheid | 1.68kw (230v) | Geluidskap | Programmering | Bpa-vrij | 246x271x487(h)mm
€559,00
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Buffalo Blender | 1.8l | Instelbare Snelheid | 1.68kw (230v) | Geluidskap | Programmering | Bpa-vrij | 246x271x487(h)mm | 1.68kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€559,00 excl. btw
€676,39 incl. btw
Of €225,46 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Buffalo |
| Artikelnummer: | HX583 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Meng je favoriete cocktails, smoothies en meer in enkele seconden met de Buffalo digitale stille barblender. Ontworpen voor prestaties en gebruiksgemak, geeft de blender je de kracht om snel ingrediënten te mengen en ijs te verpletteren in de royale 1,8 liter container.
De krachtige 1,68 kW motor combineert hoog koppel met efficiëntie, waardoor je snel mengt met lagere operationele kosten. Doordat de motor borstelloos is en de blender een geluidskap heeft, werkt hij extra stil – ideaal voor klantgerichte omgevingen.
Het voorpaneel beschikt over een intuïtief digitaal bedieningspaneel. Hiermee kun je maximaal zes recepten voorprogrammeren en met instelbare snelheids- en tijdinstellingen telkens consistente mengresultaten bereiken.
Bestel de Buffalo Blender | 1.8L | Instelbare Snelheid | 1.68kW (230V) | Geluidskap | Programmering | BPA-Vrij | 246x271x487(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De krachtige 1,68 kW motor combineert hoog koppel met efficiëntie, waardoor je snel mengt met lagere operationele kosten. Doordat de motor borstelloos is en de blender een geluidskap heeft, werkt hij extra stil – ideaal voor klantgerichte omgevingen.
Het voorpaneel beschikt over een intuïtief digitaal bedieningspaneel. Hiermee kun je maximaal zes recepten voorprogrammeren en met instelbare snelheids- en tijdinstellingen telkens consistente mengresultaten bereiken.
Specificaties
| Bruto inhoud | 1,8 liter |
|---|---|
| Snelheid/-heden | Instelbaar |
| Pulsefunctie | Ja |
| Timer | ≤ 300 sec. |
| Bediening | Touch |
| Programmering | Ja |
| Geluidskap | Ja |
| Materiaal | Kunststof, RVS |
| BPA-vrij | Ja |
| Aansluitwaarde | 1,68 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 9,1 kg |
| Breedte | 246 mm |
| Diepte | 271 mm |
| Hoogte | 487 mm |
Bestel de Buffalo Blender | 1.8L | Instelbare Snelheid | 1.68kW (230V) | Geluidskap | Programmering | BPA-Vrij | 246x271x487(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Buffalo |
|---|---|
| Artikelnummer | HX583 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


