Bolero Barkrukken | Bistro | Hout/staal | Hout (essen) | Wit Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm
€192,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 27 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Barkrukken | Bistro | Hout/staal | Hout (essen) | Wit Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€192,99 excl. btw
€233,52 incl. btw
Of €77,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | FB625 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bolero BISTRO barkruk combineert een iconisch stalen frame met een duurzame essenhouten zitting voor een stoere, industriële look. Ideaal voor trendy, stedelijke eetruimtes. Het gegalvaniseerde frame is robuust genoeg voor intensief gebruik, terwijl de rugleuning extra comfort biedt. Antislip rubberen voetjes beschermen vloeren en zorgen voor stabiliteit. Stijlvol, sterk en perfect voor elke commerciële omgeving.
Bestel de Bolero Barkrukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Wit Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Serie | Bolero BISTRO |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Hout (essen), wit |
| Materiaal (bekleding) | Essenhout |
| Materiaal (poten/frame) | Staal (gegalvaniseerd) |
| Rugleuning | Ja |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 755 mm |
| Toepassing | Binnen |
| Gewicht | 6,3 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Hoogte | 900 mm |
| Aantal | 4 |
Bestel de Bolero Barkrukken | BISTRO | Hout/Staal | Hout (Essen) | Wit Frame | Indoor | 4 Stuks | 430x450x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | FB625 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


