Bolero Banken | Valletta | Kunststof | Grijs | In-/outdoor | 2 Stuks | 1400x285x430(h)mm
€179,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bolero Banken | Valletta | Kunststof | Grijs | In-/outdoor | 2 Stuks | 1400x285x430(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€179,99 excl. btw
€217,79 incl. btw
Of €72,60 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bolero |
| Artikelnummer: | HZ024 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De VALLETTA banken Bolero zijn de ideale keuze voor het creëren een uitnodigende en moderne buitenruimte. Deze banken zijn gemaakt hoogwaardig polyethyleen en specifiek ontworpen om de zware eisen dagelijks commercieel gebruik te weerstaan. Het gelatteerde blad met hout-look is vervaardigd uit veerkrachtige hars, wat niet alleen eenvoudig schoon te maken is, maar ook uitstekend bestand is tegen krassen, vlekken en UV-schade.
Voor optimaal praktisch gebruik zijn de banken uitgerust met slijtvaste voetpluggen. Deze zorgen voor extra stabiliteit en voorkomen beschadigingen of krassen op de vloer het verschuiven. Om een terras of binnenruimte volledig in stijl in te richten, zijn er in de Bolero VALLETTA-serie ook bijpassende tafels beschikbaar.
Deze banken zijn speciaal ontwikkeld voor contractgebruik en voldoen aan de industriële veiligheidsnormen (EN581 en EN1022). Dit garandeert een hoge mate duurzaamheid en betrouwbaarheid in professionele omgevingen. De banken worden plat verpakt geleverd en zijn door de eenvoudige montage snel inzetbaar, zowel binnen als buiten.
Bestel de Bolero Banken | VALLETTA | Kunststof | Grijs | In-/Outdoor | 2 Stuks | 1400x285x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voor optimaal praktisch gebruik zijn de banken uitgerust met slijtvaste voetpluggen. Deze zorgen voor extra stabiliteit en voorkomen beschadigingen of krassen op de vloer het verschuiven. Om een terras of binnenruimte volledig in stijl in te richten, zijn er in de Bolero VALLETTA-serie ook bijpassende tafels beschikbaar.
Deze banken zijn speciaal ontwikkeld voor contractgebruik en voldoen aan de industriële veiligheidsnormen (EN581 en EN1022). Dit garandeert een hoge mate duurzaamheid en betrouwbaarheid in professionele omgevingen. De banken worden plat verpakt geleverd en zijn door de eenvoudige montage snel inzetbaar, zowel binnen als buiten.
Specificaties
| Serie | Bolero VALLETTA |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Grijs |
| Materiaal | Kunststof (HDPE) |
| Rugleuning | Nee |
| Armleuning(en) | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 6,6 kg |
| Breedte | 1400 mm |
| Diepte | 285 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Aantal | 2 |
Bestel de Bolero Banken | VALLETTA | Kunststof | Grijs | In-/Outdoor | 2 Stuks | 1400x285x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bolero |
|---|---|
| Artikelnummer | HZ024 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


