Gastronoble Opklapbare Bierbank | Hout/staal | Hout (vuren) | Groen Frame | In-/outdoor | 2500x2200x480(h)mm
€181,99
excl. btw
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Gastronoble Opklapbare Bierbank | Hout/staal | Hout (vuren) | Groen Frame | In-/outdoor | 2500x2200x480(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€181,99 excl. btw
€220,21 incl. btw
Of €73,40 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Gastronoble |
| Artikelnummer: | FN990 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
In combinatie met de bijbehorende biertafel (FN991) is dit de ideale praktische en duurzame outdoor set. Onmisbaar op elk (bier)feestje, maar ook ideaal op het terras, tijdens een festival of in de tuin een barbecue. Is eenvoudig uit te klappen om jouw terrascapaciteit uit te breiden en weer in te klappen om eenvoudig op te slaan.
Bestel de Gastronoble Opklapbare Bierbank | Hout/Staal | Hout (Vuren) | Groen Frame | In-/Outdoor | 2500x2200x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Uitvoering | Opklapbaar |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Hout (vuren), groen |
| Materiaal (bekleding) | Vurenhout |
| Materiaal (poten/frame) | Staal (poedercoating) |
| Armleuning(en) | Nee |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 11 kg |
| Breedte | 2500 mm |
| Diepte | 2200 mm |
| Hoogte | 480 mm |
Bestel de Gastronoble Opklapbare Bierbank | Hout/Staal | Hout (Vuren) | Groen Frame | In-/Outdoor | 2500x2200x480(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Gastronoble |
|---|---|
| Artikelnummer | FN990 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

