Hendi Opklapbare Buffetbank | Catering | Kunststof/metaal | Wit | Grijs Frame | In-/outdoor | 1830x300x430(h)mm
€52,50
€44,63
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Opklapbare Buffetbank | Catering | Kunststof/metaal | Wit | Grijs Frame | In-/outdoor | 1830x300x430(h)mm
OP VOORRAAD
€52,50
U bespaart €7,88 (15%)
€44,63 excl. btw
€54,00 incl. btw
Of €18,00 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 811191 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De CATERING-serie HENDI biedt gemakkelijk te vervoeren en op te bergen inklapbare meubels voor binnen- en buitengebruik. De serie omvat diverse soorten tafels, stoelen, banken en zelfs bijpassende trolleys, perfect voor het inrichten (catering-)evenementen, festivals, feesten, beurzen en nog veel meer!
Praktisch OntwerpDeze rechthoekige bank uit de CATERING-serie kan eenvoudig worden opgeklapt tot een handig te vervoeren koffer met handgreep. Het zitvlak is uitgevoerd in robuust wit HDPE (hoge dichtheid polyethyleen) en het frame is gemaakt stevig metaal met grijze poedercoating. Beide materialen zijn vuilwerend en heel eenvoudig te reinigen.
Let op, productafbeeldingen met meerdere banken en bijpassende inklapbare tafel dienen ter illustratie; de bank wordt per stuk verkocht en bijpassende tafel is apart verkrijgbaar.
Bestel de HENDI Opklapbare Buffetbank | CATERING | Kunststof/Metaal | Wit | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1830x300x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Praktisch OntwerpDeze rechthoekige bank uit de CATERING-serie kan eenvoudig worden opgeklapt tot een handig te vervoeren koffer met handgreep. Het zitvlak is uitgevoerd in robuust wit HDPE (hoge dichtheid polyethyleen) en het frame is gemaakt stevig metaal met grijze poedercoating. Beide materialen zijn vuilwerend en heel eenvoudig te reinigen.
Let op, productafbeeldingen met meerdere banken en bijpassende inklapbare tafel dienen ter illustratie; de bank wordt per stuk verkocht en bijpassende tafel is apart verkrijgbaar.
Specificaties
| Serie | HENDI CATERING |
|---|---|
| Uitvoering | Opklapbaar |
| Kleur / afwerking | Grijs, wit |
| Materiaal (bekleding) | Kunststof (HDPE) |
| Materiaal (poten/frame) | Metaal |
| Rugleuning | Nee |
| Armleuning(en) | Nee |
| Zithoogte | 430 mm |
| Zittingdiepte | 300 mm |
| Toepassing | Binnen / buiten |
| Gewicht | 7,26 kg |
| Breedte | 1830 mm |
| Diepte | 300 mm |
| Hoogte | 430 mm |
Bestel de HENDI Opklapbare Buffetbank | CATERING | Kunststof/Metaal | Wit | Grijs Frame | In-/Outdoor | 1830x300x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 811191 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


